Geleneksel Abant Buluşması 4 Temmuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bnm de kusuruma bakmayacaksınız son dakika golü yedik rahatsızlık varda konu sağlık ounca herşey biryana şimdiden sizlere iyi eğlenceler

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kopmalar başladı yine :( Ben 4-5 saat sonra Ankara yoluna çıkıyorum inşallah Ankara'dan geçicem Abant'a

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
:) Herkese iyi eğlenceleeer. :) İnşallah kazasız,belasız bir buluşma olur. :)

Son düzenleme:

mavideniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,Bolu pazar günü için çok sıcak görünüyor.
Tahmini 30-32 'C civarında.Abant ve civarında hava sıcaklığı biraz daha düşük olabilir.Siz yinede temkinli davranın ve yanınıza sizi sıcak tutacak bir şey almayı ihmal etmeyin.
Tekrar etmekte fayda var.Otobanı kullanacak arkadaşlar,OGS ve KGS lerinizi unutmayın,lakin artık paralı geçiş yok.Sıkıntı yaşamayın...
Bolu'yu özelliklede GÖLCÜK'ü bilmeyen görmeyenler için küçük bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Eğer zamanınız kalırsa,şehrin içerisinden geçip 7-8 km. (seben yolu üzerindedir,tabelalar mevcuttur,zorluk çekmezsiniz) çıktıktan sonra keşke buluşmayı burada yapsaydık diyeceğiniz,mükemmel bir yeri görmenizi istiyorum.
Özür dileyerek geleiyeceğimi bildirmek istiyorum.Bu haftasonu ailemle birlikte,Amasra'yı gezmeye gideceğim.Sizlerle tanışmak yeni modelleri sizlerden görüp fikir almak çok hoş olacaktı,ama nasip değilmiş.İnşallah seneye sizlerle birlikte olurum.
Yolunuz ve farınız açık olsun.
Kazasız bir gün diliyorum sizlere...

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
düzeltme harf hatası yapılmıştır.

arkadaşlar pazar günü saat 9:30 da istanbul yolundaki hava müzesi karşısında eski endi şimdiki giyim dünyasının yanından sağ döndükten sonra yolun sonunda tanşaş var park alanı mevcut , yola çıkarken almak istediklerinizi alıp çıkmak için uygun bir mekan burada buluşup yola çıkılacak benim yokluğumda grubumuzu westi555 organize edecek (ben bu tarihte melekette olduğum için bu sene malesef katılamayacağım) hepinize

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otoban da sıkıntı yaşamamak için shell benzinliklerinden Kgs alın arkadaşlar

benim kartımı sadece ben kullanıyorum yanii her kart tek araç için ödünç olayı olmuyor yoksa sıkıntı olmazdı ama bunu unutmayın bugün temin ediniz,

otoban girişindede satılyor ama bazen kart kalmıyor filan ne olur ne olmaz sağlam gelin heyt:)

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
irtibat telefonlarını ne zaman bildireceksiniz başkanım :D az kaldı beni unutmayın :D ben yarın 9:45 de körfez gişelerinden hemen sonraki mola yerinde olacağım :D beni almadan geçmeyin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...