Garantiden 4 cam fitilinin deyişimi

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 gün falan olmuştu aracı kendim yıkarken farkettim arka yan her iki camdan sızıntı şeklinde su almıştı ön iki camında üst köşe kısımları kadifemsi olan yerlerde ıslanmıştı.servisin yolunu tuttum ama boş döndüm.sadece foto çekip bir bakalım falan dediler.Kendileri bir su tutupta test etmediler ilk defa duyduk falan o mo deyip gönderdiler.1 hafta sonra yine aracı yıkarken camların 4 ünüde sıkı sıkı kapatarak tekrardan yıkadım sonuç yine aynı arka camlardan sızıntı,ön camlar ıslanıyor fotolarını çektim cd ye attım servise götürdüm baktılar artık kacacak yerleri kalmadı derken genel merkeze fotoları mail atacaklarını oradan gelen sonucu beklememi istediler.Beklemekten başka carem kalmadığından 4,5 gün bekledim baktım ses çıkmıyor servisi aradım daha cvp gelmedi falan filan bizde bekliyoruz gibilerinden  konuştular tmm dedim kapattım.Dün tekrar aradım yine aynı haber gelmedi falan tlf nu kapattım netten bulduğum OPEL in müşteri hizmetlerini aradım kayıt açtırdım aradan 15 dakika geçmeden servisten aradılar  Veysel bey tam olarak sizin sorununuz ney idi dedim yuh yani ben size 15 gündür fotoya kadar herşeyini bıraktım ilgileniyoruz diyorsunuz ama sorunun ne olduğunu bilmiyormusunuz.Neyse 4 camdan birden aracın su aldığını tekrarladım biz tekrardan ilgileneceğiz deyip tlf nu kapattılar.Aradan 2 saat geçmedi tekrardan aradılar garantiden 4 cam fitil ve olukdu galiba deyişeceğini parçayı sipariş ettiklerini gelince beni servise çağıracaklarını söylediler.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Garantiden 4 cam fitilinin deyişimi

Kafalarına vura vura iş yaptırmak lazım geliyor, iyi yapmışsınız valla.

cenkscenk1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En güzelini yapmışsınız. Servisler kafalarına göre peşini bırakmamak lazım. Sonuçta hakkımız onca para veriyoruz.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

blahhh  019cryy madd  31agryyy  battle_Escrime  battle_Teroriste Kısaca anlattım.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umursamıyorlar ki.Ama sonra yukarıdan bir yerden fırçayı yiyince,tutuşmuş bir şekilde arıyorlar.