Garanti Uzatma

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Garanti Uzatma

merhaba ;
dediğiniz gibi yaptırmakta fayda var.. hiçbir şey bozulmasa bile faydalı ,ama bozuluncada herşeyi kapsamıyo.. sorun sadece burada !! artık herkesin kendi kararı !! ona bakınca o zaman çoğumuz kaza yapmıyoz ama kasko yaptırıyoz !! onun gibi bişey buda bence !!

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelin uzatılmış garant, konusu  gene hortlamış....  arkadaşlar  opel yetkiil bayiileri bile söylüyor asla  yaptırmayın diye....  iki yetkili servis ile görüştüm  adamlar sorun çıktığında sigorta şirketi ödemiyor olan bizle müşteriye oluyor diyor...    herşeyi kullanıcı hatasına bağlıyorlarmış...  yani teknik anlamda bir garanti  uzatması değil opelin artı garanti sistemi...  o sebeple  sakın kanmayın bu para tuzağına...

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
opelin uzatılmış garant, konusu  gene hortlamış....   arkadaşlar  opel yetkiil bayiileri bile söylüyor asla  yaptırmayın diye....  iki yetkili servis ile görüştüm  adamlar sorun çıktığında sigorta şirketi ödemiyor olan bizle müşteriye oluyor diyor...    herşeyi kullanıcı hatasına bağlıyorlarmış...   yani teknik anlamda bir garanti  uzatması değil opelin artı garanti sistemi...  o sebeple  sakın kanmayın bu para tuzağına...

dediğim gibi ,bende herşeyi karşılamamışlardı !! ama karşıladıkları şeylerde var tabiki !! ama far aksamı,plastik aksamı gibi  şeyleri kesinlikle karşılamıyorlar !! benim başıma geldiği için çok net biliyorum astra H aracımda !! başıma 2 olay gelmişti,birini ödediler,birini ödemediler !!

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akın link' Alıntı:
opelin uzatılmış garant, konusu  gene hortlamış....   arkadaşlar  opel yetkiil bayiileri bile söylüyor asla  yaptırmayın diye....  iki yetkili servis ile görüştüm  adamlar sorun çıktığında sigorta şirketi ödemiyor olan bizle müşteriye oluyor diyor...    herşeyi kullanıcı hatasına bağlıyorlarmış...   yani teknik anlamda bir garanti  uzatması değil opelin artı garanti sistemi...  o sebeple  sakın kanmayın bu para tuzağına...

birde şöle bir olay var !! garantiyi opel uzatmıyo,anlaştığı sigorta şirketi uzatıyo !! neticede opel gibi duruyo ,ama benim uzattığım zaman mesela ak sigortaydı !! şuan sanırım ankara sigorta ile anlaşmalıymış !! yani bişey olduğunda o sigorta şirketi ile uğraşıyorsunuz ...

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

benim şimdi arabam 8 aylık, ben gidip garanti uzatabilir miyim?

burda okuduklarımdan uzatabilirim sonucu çıkıyor..!!

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzatabilirsin !!

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
benim şimdi arabam 8 aylık, ben gidip garanti uzatabilir miyim?

burda okuduklarımdan uzatabilirim sonucu çıkıyor..!!

benim uzattığımda ,araç 2 yılını doldurmadan vede 50000 km yi geçmeden uzatabiliyodun !! bende daha sonra uzatmıştım !! sadece biraz fiyat farkı var sıfır alırken uzatmak ile...şimdide sanırım büyük bir ihtimalle aynıdır !!

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok yine fark var sıfır aldığınızda ve sonradan uzattiğınızda . yalnız ben servise gittigimde yetkili kişi şimdi uzatmanın bir anlamı yok bitmeye yakın getir  o zaman uzatırız dedi. bende bekliyorum . zaten kararsızdım