Garanti bozulurmu??

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma kaliteli bir alarm sistemi taktırmak istiyorum. ancak serviste taktırmayıpta dışarda taktırırsam aracın garantisi bozulurmu ve sizce ne tür bir alarm sistemi taktırmalıyım?? ne tür özellikleri olmalı..?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
dışarda yaptıracağın çoğu işlem garanti dışı kalmana sebep olabilir bence servise sor derim ancak onlarda kendi ellerindeki alarm ı takmak için dışardan takarsan garanti dışı kalır derler hertürlü mecbursun servise

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sormuştum servise, alarm dışarda taktırırsan elektrik aksamın garanti dışı kalır dendi bende garantinin beklyenlerdenim !

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence zırt pırt ötüp seni ve çevrendekileri rahatsız edecekse hiç gerek yok.Zaten hırsız onuda bir şekilde hallediyor.Uzaktan kumanda niyetine kullanacaksan bilemem.
Ayrıca piyasada cok uygun fiyatlara alarmlar var ,bunlar ne kadar sağlıklı montaj yapılacağıda meçhul montaj sırasında aracına zarar verebilir hatta çogu aracın yanmasının sebebide sonradan araca takılan elektronik aksesuarlardır,ses sistemi vs ,kaçak falan olur akünü bitirir.
İlla olacaksada paraya kıyacan orjinal takıcaksın gm olack.Yok serviste aksesuar bölümünden alıp piyasada satılanlardan takacaksa hiç uğrasma.Git dısardan taktır.Nede olsa servisin taktığı üründe orjinal değil.
Adamlar serviste xenon takıyor ben takarsam garanti de olur ben takmazsam garanti dısı.Taktığı mtec marka xenon piyasada takılandan.Eğer dediğim gibi gm dısı piyasa mallarında takacaksa sana kimsenin garantiyi bozar deme hakkı yok.

atuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bozulur

ynsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serviste Mop4 taktır 250 ytl 2 yıl garanti herşey orjinal kendi anahtarında

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende eski astra ya orjinal taktırdım. kaç yıl önce 450 tl aldılar. bence hiç ama hiç gereği yok. 3 kere kelebek camı kırdılar. çalacakları bişey yok zaten. ben hiçbir faydasını flan görmedim. önceden insanlar uzaktan kumanda ile merkezi kilit oluyor diye taktırıyordu. şimdi zaten böyle bir durum yok