Galiba opelin sevdiği müşteriyim

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biliyorsunuz ki astra 1.4t araclarda ön kapı davlumbaz arası yani çamurluktaki yalıtım malzemesi yok ilk önce dediler oraya yalıtım süngeri kesip takalım dediler kabul etmedim sonra bu dizel araçlarda var olan polikarbon malzemeyi gösterdim ama ne yazıkki tabi şasi numaramdan aracımda böyle bir parça gözükmüyor sağolsun yine özlem hanım servis garanti müdürü benim için yazıştı gm ile direksiyonumuda garantiden değiştirmişti bu parçayıda garantiden halletti parcamı bugun gördüm yarın sabah takılcak inşallah garantinin sınırlarını zorluyorum galiba :))

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Galiba opelin sevdiği müşteriyim

şanslıymışsınız iyi servise denk gelmişsiniz, hayırlı olsun,

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
şanslıymışsınız iyi servise denk gelmişsiniz, hayırlı olsun,

Bence de çok şanslı Uğur bey,hayırlı olsun arkadaşa.Bu arada sizin gündüz farları nasıl oldu,memnunmusunuz.Fotoları paylaşmadınız,merak ettim.Bizim Sedanlara olmuyor, arıza ışığını yakıyor...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hayırlı olsun opelin sevdiği müşteri :))

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cenko link' Alıntı:
Bence de çok şanslı Uğur bey,hayırlı olsun arkadaşa.Bu arada sizin gündüz farları nasıl oldu,memnunmusunuz.Fotoları paylaşmadınız,merak ettim.Bizim Sedanlara olmuyor, arıza ışığını yakıyor...

gündüz farları güzel oldu gayet memnunum, inşallah kısalarla birlikte fotoları paylaşıyım diyorum, şu aralar kısalarıda beyaza çevirmeyi düşünüyorum ama ne takacağım konusunda kararsız kaldım, sizin led problemini mustafa halletti sanıyordum, serviste hata kodunuzu sildirdinizmi, ilk takıldığı zaman  ledin tekinde problem vardı belkide önceden arıza ışığı hatası verdiği için , hala o uyaryı veriyordur.

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
gündüz farları güzel oldu gayet memnunum, inşallah kısalarla birlikte fotoları paylaşıyım diyorum, şu aralar kısalarıda beyaza çevirmeyi düşünüyorum ama ne takacağım konusunda kararsız kaldım, sizin led problemini mustafa halletti sanıyordum, serviste hata kodunuzu sildirdinizmi, ilk takıldığı zaman  ledin tekinde problem vardı belkide önceden arıza ışığı hatası verdiği için , hala o uyaryı veriyordur.

Ben kısalarda philips diamond vision 5000k kullanıyorum gayet memnunum ama ledlerden daha beyaz yani mavimsi belli süreden sonra sanki ledler sarımsı geliyor ikinci önerimde size philips crystal vision oda 4300k ledlerin rengine daha yakın sizin tercihiniz tabi

detay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba, hangi servisi kullanıyorsunuz?

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

detay link' Alıntı:
merhaba, hangi servisi kullanıyorsunuz?

Bayraklıdaki opel egem ama belalı müşterisiyim oranın kafalarını ütüleye ütüleye yaptırıyorum ısrar etmek başarmanın yarısı :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aalisan link' Alıntı:
Arkadaşlar biliyorsunuz ki astra 1.4t araclarda ön kapı davlumbaz arası yani çamurluktaki yalıtım malzemesi yok ilk önce dediler oraya yalıtım süngeri kesip takalım dediler kabul etmedim sonra bu dizel araçlarda var olan polikarbon malzemeyi gösterdim ama ne yazıkki tabi şasi numaramdan aracımda böyle bir parça gözükmüyor sağolsun yine özlem hanım servis garanti müdürü benim için yazıştı gm ile direksiyonumuda garantiden değiştirmişti bu parçayıda garantiden halletti parcamı bugun gördüm yarın sabah takılcak inşallah garantinin sınırlarını zorluyorum galiba :))
1.4t araclarda yok derken..?
Bu parcadan bahsediyorsaniz benim aracta var.

[img=487x600]http://i.hizliresim.com/Mlk4NQ.jpg[/img]

aalisan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
1.4t araclarda yok derken..?
Bu parcadan bahsediyorsaniz benim aracta var.

[img=487x600]http://i.hizliresim.com/Mlk4NQ.jpg[/img]

Sizin aracınız makyajsız kasa ondan dolayı var ayrıca makyajlı bazı cosmo modellerdede oluyor şuan yenilerini incelidim sizinki ve bana takılan aynı yenilerde artık bildiğiniz sünger sıkıştırmışlar hatta