Fullpetten %12 indirimle mazot aldım:)

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cebeci mezarlığının karşısındada var, mamak derken orayımı kastettin bilmiyorum ama...

he orası galiba.. öbürü de çevik kuvvetin orda.. bi de dikmene açılcakmış ama ne zaman bilmem..:confused: bu arada taksicierin uğrak yeri sonuçta piyasadan %5 daha ucuz garanti..:sulanma:

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama hızınız 30 kmh üstüyse zaten şehiriçi sayılmıyor. Çevre yolunda astra cdti'nin 4.9 yakması gayet normal. Bu arada yakıt değerlerini verirken yol bilgisayarındaki ortalama hız değerini vermezseniz bu değerler bizler için bişey ifade etmiyor

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama hızınız 30 kmh üstüyse zaten şehiriçi sayılmıyor. Çevre yolunda astra cdti'nin 4.9 yakması gayet normal. Bu arada yakıt değerlerini verirken yol bilgisayarındaki ortalama hız değerini vermezseniz bu değerler bizler için bişey ifade etmiyor
Aracında yol bilgisayarı olmayanlar naapsın;)
Bu arada 955 km lik mesafemdeki ortalama hızım 27 km/h

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracında yol bilgisayarı olmayanlar naapsın;)
Bu arada 955 km lik mesafemdeki ortalama hızım 27 km/h

şimdi oldu işte . 27 kmh ortalama hızla 4.9 litre . gerçekten bir rekor olabilir. İnanmakta güçlük çektim ama :D fotoğraf bekleriz.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ölçüm hatası olabilir mi?
çünkü 27 km ortalamayla kaba bir hesapla 6-7 litre arası yakması gerek.
4,9 rakamı şehirdışı 90 km sabit hız tüketimi gibi.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar full akaryakıtına katkı maddesı koymuyor o yuzden fıyatlar uygun ama sız tek basınızayken hıssetmezsınız belkı ama arabada bır kac kısı varken yokuslarda fln hıssedersınız gercekten performans dusuyor bunun bız testını yaptık yaw shellden ve opetten alınan yakıt ıle fullden alınan yakıt arasında daglar kadar fark var

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar full akaryakıtına katkı maddesı koymuyor o yuzden fıyatlar uygun ama sız tek basınızayken hıssetmezsınız belkı ama arabada bır kac kısı varken yokuslarda fln hıssedersınız gercekten performans dusuyor bunun bız testını yaptık yaw shellden ve opetten alınan yakıt ıle fullden alınan yakıt arasında daglar kadar fark var
bence bu testiniz pek doğru değil 5 kişi corsayla fındıklı gibi bir mahallede dolaşırken performans kaybı falan hissetmedim. shell opel total po karışık kullanırız ama %90 full'den alırız yakıtı. bence bu indirim tek nedeni istasyonların bp po total gibi firmalara tabela parası vermemesi.