full akaryakıt istasyonu!!!

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki bilen bilir yada mutlaka denk gelen olmuştur bu benzin zamlarında sonra ortaya çıkan full diye akayaryakıt firmasına gitti bi deneme yaparak 50 lira aldım ve bi sıkıntı görmedim sonralarını gene aynı şekilde devam ettim. biri bi dedikodu çıkardı bende gittim araştırdım her full akaryakıt istasyonunda durdum ve çalışanlara sordum. kimdir neyin nesidir? malı nerden alır? nasıl bu kampyanya hizmet diye sordum?

çalışanların cevabı;
abi mersinli bi adamın bu firma ve hiç biri bayii değilmiş kendisine aitmiş. genellikle shell ve bp istasyonlarına gözünü dikmiş iyi para teklif edip kapattırıp kendi istasyonunu kuruyormuş. hizmetlerde istersen 10 liralık akaryakıt al; yıkama, çorba, masaj koltuğu, bilgisayarı hazır internet ve akaryakıtın ucuz olması. ve aşırı derecede kuyruk var.

öğrendiğim diğer bi bilgi ise ilk açılan şubede yüzde 25 net indirim olması. malesef bayrampaşa çevik kuvvetin orda dün yeni açılmış ve burdan yeni açılan istasyonların yerini öğrenip bu konuya yazıcam.

açılacak olan bir sonraki istasyon merterin oralarında bi shellin yerine açlıacakmış 1 haftaya kadar haberiniz olaaa.....

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
ben devam edeyim b.paşa 1 küçükköy mass plaza yanı 2 bereç minibüs yolu 3küçükköy minibüs yolu üzeri 4 açılacak bir yerde daha gördüm ama nerdeydi onu hatırlayamadım bende sorduğumda mardinli bir ailenin şirketi olduğunu %100 yerli sermayeden kurulduğu anlatılmıştı banada dediğin gibi shell ve bp istasyonlarını alıyor anlaşması biten istasyonları bedelini ödeyerek alıyormuş.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şu doğuyu bir türlü anlıyamıyorum. Bir yanda fakirlik diğer yanda çuval dolusu paralar.

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beylikdüzü gürpınarda da var. tam adı Full Shop. keşke Türkçe bi isim olsaydı. veya TRShop falan.

orda %7 indirim var ve dendiği gibi çay çorba baya bişi ikram. bende sordum bi çalışanına kim bunun sahibi diye " abi yeniyim ben bilmiyorum" dedi :)

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßu Topkapıda Sanayılerın arasındada Var gecen gun gordum Vee Bu cevık kuvvetın ordakıne en kısa zamanda gıdıyorum 5 dk Mesafe Var ev ıle =))

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Full Gebze,
Full Sancaktepe,
Full Beylikdüzü,
Full Ataşehir,
Full Maslak Ayazağa,
Full Şişli, Full Samandıra,
Full Pendik,
Full Gaziosmanpaşa,