Fren disk sorunu

• Konuyu başlatan salihcaglayan
  • Başlangıç tarihi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Fren disk sorunu

arif0123456789 link' Alıntı:
Arkadaşlar sanırım bir yanlış anlama var ne ben ne de burhan arkadasımızın bu arabaya "DANDİK" tir sakın almayınn pişman olursunuz diye birsey aktardığımızı hatırlamıyorum 

burhan link' Alıntı:
arkadaslar arif beye katılıyorum bu arablar dandik dememiş ama [size=10pt][/size]dandikkkk benim arabam 2010 astra j arabayı aldım 1 ay sonra 2011 yılının sonuna kadar 5 defa disk degişdim garantiden yine titriyor ama disk sorunun gecdim varsın titresin dedim artık budefa termostat bozuldu onu garantiden degişdiler ratyatör su deposu içindeki sensör bozuldu onuda garntiden degişdi gelelim büyük sorunlara 65 km lik radarın önünde akşam tırafiginin içinde yolda kaldım şanzıman dagıldı 2 ay araba yattı yeni şanzıman geldi onarıldı sonra teyp ve arabanın iç ışıkları kendi başına kafasına göre açılıp kapanmaya başladı kılima kendi başına sayıları degişiyo sonra beyin arıza verdi veeeeeeee arabayı geçen hafda satıpp mercedes A 250 AMG ALDIM KURTULDUM SİZDE [size=10pt][size=10pt]DANDİK[/size][/size] ARABALARLA BİşEYİ YOK DEYİP UGRAşMAYA DEVAM EDİN ARKADASLAR OPELSİZ BİR HAYAT OHH

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Benzer şekilde yaşanan sorunlardan dolayı elbette aynı markayı istememeniz sizin seçiminiz ve bu sizin hakkınız, ancak tek bir marka üzerine kurulu bu forumda şikayetlerinizi üyeleri rahatsız edici üslupla yazmanız gibi bir seçiminiz de yok.

Bu yüzden lütfen paylaşımlarınızda seviyeyi düşürmeden fikir alışverişine devam edin ya da tutumunuzda kusur görmüyorsanız [size=10pt][size=10pt][size=10pt]başkalarına gerek bırakmadan arkanızdan saygıyla bahsedilecek bir şekilde forumdaki üyeliğinize son verin[/size][/size][/size]..

301.gif

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2002 sıfır km aldığımız Mercedes C200K aracımız aslı olmayan hayalet sorunlar yüzünden bir yılda 8-9 kere marş basmadı bir o kadar da aslı olmayan arıza uyarıları veriyordu, araç şuan Ankara Oran da garajda duruyor.

Mercedes dandik.

2007 de sıfır km aldığımız Toyota Corolla 1.6 Elegant alındığı gün 3. vitese geçmiyordu, bir sene içinde cd çaları koltuk döşemeleri sesli çalışan amortisörleri ve direksiyon kutusu değişti, konsoldaki tıkırtılar ve aşınan boyalı yüzeylere çözüm bulunamıyordu, şanzıman yüzünden defalarca servise gidildi ama Adapazarı ndan başmühendis gelene kadar senkromeçlerde üretim hatası olduğu anlaşılamıyordu.

Toyota dandik.

Demedik tabiki!!

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyler allah askınaa ya forumu adam gibi okuyun yada hiç yazmayın bu araçlara dandik diyen şahıs onur arkadasımızdır  dikkatli bakarsanız goreceksiniz burhan bey onur arkadasımızdan sonra kinaye yaparak o kelimeyi  kullandığı apaçık ortada, hiç mi lisede okurken dilbilgisi görmediniz, lütfen yorum yazarken daha önceki sayfaları da okuyun ve bu yorum yazanlar siz bizden daha iyi bilirsiniz bunu değil mi moderator olmusunuz sonuçta kolay değil, hemen saldırıya geçmeyin küfür ediliyor gibi davranmayın.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VW nin yarıdan fazla şanzumanı değişmesine rağmen opel de bugüne kadar sadece bir tane bu arkadaşın şanzumanının dağıldığını duyduk. Onu da garantisi bitmesine rağmen fabrikasyon hata diye değiştirmişler. şimdi dandik oldu araba.

beyler allah askınaa ya forumu adam gibi okuyun yada hiç yazmayın bu araçlara dandik diyen şahıs onur arkadasımızdır  dikkatli bakarsanız goreceksiniz burhan bey onur arkadasımızdan sonra kinaye yaparak o kelimeyi  kullandığı apaçık ortada, hiç mi lisede okurken dilbilgisi görmediniz, lütfen yorum yazarken daha önceki sayfaları da okuyun ve bu yorum yazanlar siz bizden daha iyi bilirsiniz bunu değil mi moderator olmusunuz sonuçta kolay değil, hemen saldırıya geçmeyin küfür ediliyor gibi davranmayın.

Terbiye sınırını aşmak burada size verilen bir özgürlük değildir. Okuduğunuzu anlamakta sıkıntı yaşıyorsanız sizi pohpohlayacak halimiz yok. Sınırınızı bilin.

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

siz herkesin okuduuğu seyi yanlıs algılıyorsanız demekki sorun sizde ben terbiye sınırlarını aşmıyorum siz aşıyorsunuz , oku bakalım ilk dandik kelimesini kim kullanmıs

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.... Demişsin ama üstteki iletine bakılırsa dilbilgisi - imla gibi konularda hataların çok, üstelik kendinden yaşça büyük kişilere "adam gibi ..." vb başlayan cümlelerle aldığın terbiye eğitimi hususunda da zayıf olduğun açık, bunlar bizim için bir nevi küfür genç arkadaşım, kendinle çelişiyorsun.

onur1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vaay ihale onuramı kaldı.konuyla ilgili son yazım budur.kimseye dilbilgisi eğitimi verecek değilim.beni anlayanları zaten biliyorum.olur bazen,dil tektir mana çoktur.neye binerseniz binin.6 yıl opel kullandım sattım yine opel aldım.bunu eskiteyim (daha 7600kmde) yine opel alıcam.biz burada olucaz yani.nokta!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İhale onur arkadaşımıza falan kalmaz. Okuduğu konunun akışındaki sözlerin anlamını algılayamayan arkadaşlara dert anlatacak halimiz yok.

arif0123456789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onur arkadasımıza kalmaz tabii butun ihale bana kalır neden sorunlar yasayıp hallemedik diye bunu dile getirince dee çocuksun sen deyip özelden " Adam gibi konuş" diye tehdit edileceksek ben bu forumda yokum arkadas !