Forumumuzda ki Tigralar Buraya...

Furkan_Karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün araçlar kral olsada tıgradan ustun olamaz gıbı bısı demek ıstıodum ama cumle dusuk olmus...yane ne olursa olsun TİGRA RULLAZZ....:)

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren uğrarmıydın sen buralara yahu konu tigra olunca tabiiii... Cihana inat sen yinede tigra al hatta sattığın tigrayı al derim ben... rengi çok güzeldi o arabanın...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eren uğrarmıydın sen buralara yahu konu tigra olunca tabiiii... Cihana inat sen yinede tigra al hatta sattığın tigrayı al derim ben... rengi çok güzeldi o arabanın...

e yanii tigranın yeri başka ama daha önemlisi sizlersiniz Anılcım :) tarçın rengi sadece 96 modellerde var birazdaha yüksek model, hardal sarısı yada mavi düşünüyorum ..:rolleyes:

Son düzenleme:

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eren ben sunrooflu bir mavi bulmuştum satılmadıysa bi bakıyım mı... ama araba antalyada...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anıl şöyle 2-3 hafta gibi bi süreç var önümde halletmem gereken maddi meseleler var onların sonunda önumu gördüğüm zaman araba aramaya başlıcam. ozaman hepinizden yardım istecem zaten istersen o zaman bakalım...
bide antalya mantalya farketmez giders sorun değil ben daha çok iç anadoludan düşünüyorum iç anadoluda fiyatları çok uygun bu araçların

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erenim senin gönlünün aslanı belli sen al tigranı bin paşalar gibi
:D

ozerozbek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tıgra guzel arac ama body kıt konusunda cok alternatıfı yokyaptırmak ıstıyorum ama hazır kalıplar hosuma gıtmıyo