Forumumuzda kaç tane C'mon var bakalım. Tüm C'monlar buraya...

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu far karartma (siyah tabanlı farlar ) hakkında bılgısı olan varmı kaca yapıolar ?

mjj_renegade forumda sadece bu arkadaş yaptırmış. İrtibata geçersen öğrenebilirsin. Fakat benim anlamadığım senin aracının farlarının içi zaten siyah olmalıydı diye hatırlıyorum ben. Orjinalden karartmalı gelmesi lazım.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ceşit ceşit var ben bakarım ama şimdi zevk meselesi begenmezsen !!!

ayaklı ve genişleyenler var onlara bak

Abi baktımda güzelleri yok. Neyse şimdilik vazgeçtim zaten. Isparta'ya tekrar gittiğimde bakacağım artık. Belki serviste orjinalini uygun fiyata falan taktırabilirsem taktırırım.

Benim sorum daha once corsa d ye zenon taktiran varmi? Ayrica philips ambuller cifti 80 lira, motor takmaya gerek duymadan, farlari zenon gorunumlu yapmakta.Tavsiyelerinizi bekliyorum..:good:

sanırım corsa D ye xenon taktıran ilk c'mon culardan birisiyim.cyclone H7 8000K 50 watt taktırdım.yaklaşık 320 YTL ye hallettim..arıza ışığı falan yakmadı.avatarımdaki gibi oldu.ben tavsiye ederim.Montajı için ise tampon falan sökülmedi.hemde elektrikçi bile yapmadı.benim sanayici bi arkadaşım var yedek parçası kendisi :) valla o montajını yaptı.hemende oldu.farın arkasını kapatan bi kısım var o kısma delik açtı lambayı oraya oturttu ve tam oldu.yalnız soğuk havalarda biraz buğu yapıyor.sanırım o da soğuk sıcak ilişkisi ve kablo aralarından giren soğuk hava yüzünden oluyor.görüntüde hiçbir problem yok.yalnız mercek olmadığı için görüntüyü kırıp bir yere toplayamıyor.o da 10-12 metre önünde olduğu için pekte farketmiyor.taktırabilirsen mercekli taktır.yoksa ben gibi taktırabilirsin.selamlar...[/quote]

Keşke mercekli taktırsaydınız. Merceksiz zenon karşıdaki sürücüyü çok etkiliyor.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam sağdan efendi efendi yol alayım dedim.allahım hiç ummadığım anda küüüüüt diye bir ses....
dikiz aynasını sağda park etmiş bir başka aracın aynasına vurdum.sanırım vectra idi araç.ama duramadım akan trafikte.inşallah ona bir şey olmamıştır.sabah olay yerine gidip bakacağım.şayet hasar varsa aracın sahibini bulacağım.
benim dikiz aynasının plastik kısmı kırıldı ve aşağı dğru çatladı.bakalım onarı olurmu.olmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum şimdilik..

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akşam sağdan efendi efendi yol alayım dedim.allahım hiç ummadığım anda küüüüüt diye bir ses....
dikiz aynasını sağda park etmiş bir başka aracın aynasına vurdum.sanırım vectra idi araç.ama duramadım akan trafikte.inşallah ona bir şey olmamıştır.sabah olay yerine gidip bakacağım.şayet hasar varsa aracın sahibini bulacağım.
benim dikiz aynasının plastik kısmı kırıldı ve aşağı dğru çatladı.bakalım onarı olurmu.olmazsa değiştirmeyi düşünmüyorum şimdilik..

geçmiş olsun. Allah'tan küçük bişi yaşamışsın. Daha büyükleride olabilirdi.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun abi.sanırım onarılmaz bi parça...

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun... Nazarlık olacak artık o çatlak.

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için.
ancak nazarlık olarak düşünemiyorum.çünkü yazın park ettiğim yerde sağ arka çamurluğa vurmuşlardı.tamponun da perçinleri kırılmıştı.küçük bir darbeydi ama yinede yaptırdık boyattık serviste.acaba ayna kapağının fiyatı ne kadar onu soruşturacağım şimdi...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece ayna kapağı 45 ytl.buna boya ve işçilik masrafını eklersek sanırım 100 ü bulur....ben eniyisi oraya bir resim yapıştırayım ya....