forumda siyasi içerik olsun veya olmasın diyenler

forumda siyasi içerik olsun veya olmasın ?

• Siyasi içerik konular ve mesajlar OLMASIN

Oy: 0 0.0%
  • Konu ve mesajlara cevap vermiyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu başlığında da belirttiğim gibi forumda siyasi içerik olsun veya olmasın anketini açıyorum adminimiz anket sonuçlarına göre inşallah bir düzenleme geçer

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Toplum olarak diğer kişilerin fikirlerini açık bir şekilde belirtmelerine dayanamadığımız açık ve net ortada. Durum böyle olunca da ister istemez ortam anında gerilmeye başlıyor ve konular zıvanadan çıkıyor... her zaman olan da forum sitesine oluyor birbirlerine kızan kişiler ya üyelik sildirmek istiyor yada siteyi terk ediyor... bu yüzden bene oyumu..

Bu ve benzeri konular site huzurunu kaçırıyor

şeklinde kullandım.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Ben de huzuru kaçırıyor dedim zira başlığı açıldığı zaman bir defa, bazı zamanlarda cevap verilmesi mecburi oluyor. Siyasi konular açılır açılmaz silinirse en azından diğer forum kullanıcılarının huzuru kaçmaz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En fazla zamların tartışmasında ufak tefek yapsak yeter bence :)
Ama derin siyaseten hiç haz almiyorum....konusulacak 50 tane araba muhabbeti var..

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elimizde araba çok arabalarımızın dertlerı ve istekleri çok bu forumda bunları tarrtısmayı ve araştırmayı gerektıryor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Siyasi konular yüzünden son zamanlar da ülke gündemi yaşanan olaylar yüzünden 7 yıldır aynı ortamda çalışmış olduğum arkadaşım ile dahi az kalsın aramız açılıyor idi ve ikimizde artık siyasi konulara girmiyoruz ya değilse dostluk ve arkadaşlıklar bazı kişiler yüzünden zarar görecek idi... Bence de forum içinde bu konuların olmaması hayrına olacak burada sevdim kardeşim dediğim, burada sevdim abim dediğim kişiler ile aramın siyasi bir konudan dolayı açılmasını asla ama asla istemem...

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sırf bu yuzden o konulara bıle bakmıyor gundemı takıp edıyorum arkadaslarımla bıle sıyaset konusmam

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Boş verin arkadaşlar siyaset işini falanı filanı bugün meydanlar da birbirlerine olmadık hakaret eden kişiler yarın vekil maaşlarına zam var dediğinde hepsinin eli hava da olacağı gün kadar açık bizlere de sadece birbirimizi yediğimiz kalır ;) sallayın gitsin gaz fen şanzuman işlerine devam...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ülkede birşeye gözü kapalı inanan düşünmeye akıl yürütmeye üşenen insanlar oldukça siyaset hayli hararetli olur :D Diğer konuda savaş abinin söylediği çok basit ve ince bir nokta var mesela,otobüslerin yakılması yıkılması bir vatandaşa dokunuyor,çünkü hepimizin emeğinden bir parça,peki kaçırılan cebe atılan ve o kadar köylerde yokluk içinde insanlar varken,bunun tam aksine bolluk içinde yaşayan insanlar kimsenin gözüne batmıyor.

Sonuç olarak ben siyasi konular olsun olarak oyladım,siyasi konularda cevap veren arkadaşların cevaplarına bakıp az çok insanlar hakkında nicki dışında bir fikrim oluyor :D

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ankete oy kullanmıyorum anket açan arkadaş yanlış anlamasın zira ben bu forumu siyaset için tercih etmedim. Siyaset "ikiyüzlülüktür." Kimin babası amcası dedesi siyasiyse de onlara da söylüyorum. Nasıl ki çok söz yalansız çok mal haramsız olmaz demişler buradan anlayın siz. Bu forumda siyaset varsa zaten ben üyeliğimin iptalini istiyorum. Varsın aracımı servise götürmüş büyük meblalar ödemişim varsın arabamı ufak bir arızadan yardım alamadım diye çektirmiş yüksek paralar ödemişim en azından "insanların kalbini kırmamış olurum." Demagoji yapmıyorum benim gerçeklerim bunlar. Siyaset varsa huzur yok kardeşlik yok tahammül yok...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...