ford c max 1.6 dizel

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
arkadaşlar bu arabayı sık ıncelıyorum bu ara. bekar ve tek bındıgım ıcın gereksız desede bazı arkadaslarım yınede sızın fıkırlerınızı almak ıstedım. aracımı degıstırmeyı dusunuorm. bu arac trend modelınede uygun fıyat verdıler. sızlerın arac hakkında ıyı yada kotu yorumlarını beklıyorum
bu arada aracım satılıktır 2011 enjoyplus dizel sıyah 68 bınde

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ford c max 1.6 dizel

Fordun arabalarına kimse bence kötü diyemez kolay kolay.Kalite tasarım hepsini iyi yapıyor ford 2.el kuru dalgalı olsada.Ancak arkadaşlarınız doğru demiş bu biraz daha aileye kaçıyor focus almanız sizin açınızdan daha iyi olur.Ama illede alcam diyorsanız güzel arabadır biraz yüksek olduğu için virajlarda ve yüksek hızlarda sorun yaratıyor güvenlik açısından onun dışında kaliteli bir araç.Ama donanım olarak boş bir araç almayın derim o kadar yüksek paralara.Çünkü focusun titanyum ve 1.6lık dizeli 62bin tl.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

56500 gıbı bı fıyata vercekler. focusun ıcı cok dar astradan sonra kasvetlı resmen. ama bu araba gorus acısı vs. daha ıyı . bı de satıs danısmanı arkadas ektradan bı ozellık soledı focusdan daha ıyı yol tutusu falan dedı

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

yok mu fıkrı olan arkadaşlar

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu tarz araçların uzun yol konforu gerçekten çok iyidir, gerek bagaj gerek iç hacim ve ferahlık anlamında memnun edeceği kesin. C max kendi segmentinde özellikle avrupada en çok tercih edilen araçlardan birisi hatta ingilizler için referans model, aynı segmentteki tüm araçları C-Max e göre kıyaslayıp not veriyorlar :) Daha doğrusu bu tarz araçlar ihtiyaçlara göre ortaya çıkmış modeller ve sizin ne istediğiniz daha önemli, yeri geldinmi 7 kişide arabaya biniyoruz diyosanız bagaj hacmi+ uzun yol konforu + ferah bir iç mekan önemli ise kesinlikle tercih edilebilir.

cancanada

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

ısın acıkcası benden ve ayda yılda bınen arkadaslarım harıcınde kımse yoktur arbaya bınecek. focus astranın tıp olarak aynısı gıbı gelıyor bana bu farklı bısı olsun dıe dusunuorm ama buyuk dıe yakıtta vs de sorun cıkarır mı bılmıorm. ya da suratte falan cok bellı eder mı?

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elinizdeki araç, istediğiniz araca göre daha makbul bana göre. Niçin böyle bir değişiklik istediğiniz önemli. 1,3 CDTi mi canınızı sıktı? Daha geniş ve ferah bir araç mı istiyorsunuz?

Daha geniş bir araç hedeflemiyorsanız bence Focus a yönelin. Aerodinamik olarak C-max nispi olarak kötüdür ve daha ağırdır. Dolayısı ile hem daha hantal kalır hemde biraz fazla tüketir. Bana göre Focus un yanında da çirkin.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

A14NET link' Alıntı:
Elinizdeki araç, istediğiniz araca göre daha makbul bana göre. Niçin böyle bir değişiklik istediğiniz önemli. 1,3 CDTi mi canınızı sıktı? Daha geniş ve ferah bir araç mı istiyorsunuz?

Daha geniş bir araç hedeflemiyorsanız bence Focus a yönelin. Aerodinamik olarak C-max nispi olarak kötüdür ve daha ağırdır. Dolayısı ile hem daha hantal kalır hemde biraz fazla tüketir. Bana göre Focus un yanında da çirkin.
Focus astradan daha dar bir araba. tabi sedan olarak düşünüyorsanız ayrı.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cancanada link' Alıntı:
ısın acıkcası benden ve ayda yılda bınen arkadaslarım harıcınde kımse yoktur arbaya bınecek. focus astranın tıp olarak aynısı gıbı gelıyor bana bu farklı bısı olsun dıe dusunuorm ama buyuk dıe yakıtta vs de sorun cıkarır mı bılmıorm. ya da suratte falan cok bellı eder mı?

Yakıt olarak teknik verilere bakmak lazım tahmini bir tüketim değeri çıkıyor ortaya, bu tarz araçlar yapıları gereği çok fazla hıza uygun araçlar değil özellikle yol tutuşu anlamında bi astra yada focus un performansı beklemek yanlış olur. Bu segment araçlar genel olarak ailelere hitap ettiği için ne istediğinizi iyi belirlemeniz lazım, dediğim gibi iç mekan genişliği, bagaj hacmi, konfor gibi konularda kesinlikle sizi üzmez ama kalkıpta bi astranın yada focusun kıvraklığını ararsanız hayal kırıklığı olabilir.