Focus 1.6TDCI 95hp Şehir dışı Yakıt Tüketimi

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Focus 1.6TDCI 95hp Şehir dışı Yakıt Tüketimi

GNSpower link' Alıntı:
Ama benimkiyle denk gelmesin o zaman da der ki "şükret yine sen, bak neler var"  (:)

Evet haklisin 8.6 suan ortalamasi diyebilir ama bende hemen babam stayla kotu ornek ornek olmaz diye basarim fircayi :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben dizel Focus umla herhangi bagaj vb olmadan tek başıma 5. viteste 80 km yi geçmeden fazladan şişirilmiş lastiklerle havanlandırma vb kullanmadan Ankara - Eskişehir arasını 3.4 litre ortalama ile almıştım.

Yeni Focus ların hem aerodinamileri daha iyi, hem vitesleri 6 oranlı hem de motorları daha torklu, eğer yumuşak kullanır 90 ı pek geçmezsen ibre yerinden oynamayacaktır  8)

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı yolculuklar. bende 5L seviyelerinde ortalaması olur diye düşünüyorum. Bak şimdi canim gece gece edirne ciğeri çekti iyimi :D

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben dizel Focus umla herhangi bagaj vb olmadan tek başıma 5. viteste 80 km yi geçmeden fazladan şişirilmiş lastiklerle havanlandırma vb kullanmadan Ankara - Eskişehir arasını 3.4 litre ortalama ile almıştım.

Yeni Focus ların hem aerodinamileri daha iyi, hem vitesleri 6 oranlı hem de motorları daha torklu, eğer yumuşak kullanır 90 ı pek geçmezsen ibre yerinden oynamayacaktır  8)

Tolga saat 10.30 gibi yola cikacaz amacimiz ogle yemegi icin Edirne de olmak 90 ile aksam yemegine variriz :) 120 bile oldukca zor olacak :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Tolga saat 10.30 gibi yola cikacaz amacimiz ogle yemegi icin Edirne de olmak 90 ile aksam yemegine variriz :) 120 bile oldukca zor olacak :)

Ama Focus a haksızlık olur yahu, hem kalabalık hem 120 km hız  :)  Gene de görüşlerini bekliyor olacağız tabi.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Hayırlı yolculuklar. bende 5L seviyelerinde ortalaması olur diye düşünüyorum. Bak şimdi canim gece gece edirne ciğeri çekti iyimi :D

Eyvallah cok sagol. Tava cigeri forever  bravoo Edirne ye her gittigimde vazgecilmezim uc dort aydir gidememistim

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

special_prayer
Tolga KARACA link' Alıntı:
Ama Focus a haksızlık olur yahu, hem kalabalık hem 120 km hız  :)  Gene de görüşlerini bekliyor olacağız tabi.

Bagaj bos olacak :) iyi geceler

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Focus 115 hp tdci izmir ş.içi tüketim 5.3 Litre 7000 km. Ortalaması. Hız 30 km. Ortalama.
Ş.dışı 110 km. Cc ile 4.4 litre.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugun Edirne ye keyifli bir gezi yaptik.

Giderken min. 120    max. 140 ile gittik, Edirne icinde yaklasik 20km yol yaptik ama sehir ici cok yogundu yaklasik 1 saat 1-2. Viteste bazen 3. Viteste gidebildik. Donuste CC ile 130 a bagladim ama İst. son 70km kala trafik yogunlasti ama yinede anlik durumlar disinda 110un altina dusmedim.

Dun aksam tum degerleri sifirlamistim bu aksam park ettigimde tam 500km yol yapmisim istesem ayarlayamam sanirim :)

Bu yolculuk icin yol bilgisayari degerleri

Ort. Hiz 94km/h
Ort. Tuketim 5.4

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bugun Edirne ye keyifli bir gezi yaptik.

Giderken min. 120    max. 140 ile gittik, Edirne icinde yaklasik 20km yol yaptik ama sehir ici cok yogundu yaklasik 1 saat 1-2. Viteste bazen 3. Viteste gidebildik. Donuste CC ile 130 a bagladim ama İst. son 70km kala trafik yogunlasti ama yinede anlik durumlar disinda 110un altina dusmedim.

Dun aksam tum degerleri sifirlamistim bu aksam park ettigimde tam 500km yol yapmisim istesem ayarlayamam sanirim :)

Bu yolculuk icin yol bilgisayari degerleri

Ort. Hiz 94km/h
Ort. Tuketim 5.4

Değerler güzel, hava güzel, yollar güzel, ama asıl o ciğerlerden yedinizmi onu anlatın :D