Flex Floor(esnek bagaj bölmesi)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bölmenin kullanımı ile ilgili sıkıntım var arkadaşlar sadece askıya asarak kullanıyorum oda arada düşüyor kalkıyor,
flex floor sadece sport ve cosmolarda varmış bunuda yeni öğrendim..

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: flex floor(esnek bagaj bölmesi)

Flex floor ile ilgili bavul vs. büyük şeyler koyacağım zaman en alta getiriyorum, diğer zamanlar en üst kademede duruyor açıkcası ben menunum kullanımından.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Ben de memnunum. Kesinlikle çok iyi düşünülmüş bir özellik. Fiat servisindeki ustalar bayılmıştı görünce  greatt

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende memnunum gereksizleri alt katına koyuyorum günlük kullanımda da üste bırakıyorum
çok müthiş kullanışlı oluyor benim için
Eğer istemiyorsanızda kolaylıkla çıkartabiliyorsunuz.
Ayrıca bagaj havuzu alıp onu da takabilirsiniz bir ara bir arkadaşımız almıştı

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede çok güzel düşünülmüş birşey ama büyük birşeyler koyacağım zaman katlayıp mandala asıyorum fakat aradaki ip mesafesi uzun kalıyor hem zıplayınca araç düşüyor hem tam yer kazandırmıyor opel sayfasında o askı aparatının çift olduğunu gördüm altlı üstlü ama benim arabamda tek niye böyle bir farklılık var onuda anlamış değilim henüz, foto koyamıyorum akşama eklerim inşallah..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

bahadirusta link' Alıntı:
bencede çok güzel düşünülmüş birşey ama büyük birşeyler koyacağım zaman katlayıp mandala asıyorum fakat aradaki ip mesafesi uzun kalıyor hem zıplayınca araç düşüyor hem tam yer kazandırmıyor opel sayfasında o askı aparatının çift olduğunu gördüm altlı üstlü ama benim arabamda tek niye böyle bir farklılık var onuda anlamış değilim henüz, foto koyamıyorum akşama eklerim inşallah..

Sn. Bahadırusta,
Katılıyorum. Sistem kullanışlı orasına laf yok. Çok ağır bir eşya koyacaksam sistemi zorlamamak adına en alta alıyorum ama kullanmadığım şeyleri sürekli elimin altında olmasın diye de sistemi bazen üstte kullanıyorum ama ip ile sistemi askıya almak konusunda bir tasarım hatası var. İp uzun olduğundan sistem bagajın içine doğru açılıyor tam koltuk arkasına sabitlenmiyor.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef araçlarımızda askı aparatı hem tek hemde haddinden fazla uzun bu konuda ciddi bir tasarım hatası var.
Fakat  normal zamanlarda dağınık görüntüden kurtulmamızı sağlıyor

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en alt kademe ya da en üstte olduğunda sorun olmuyor ama orta kademede kullanınca ve özellikle üzerinde bir eşya varsa tıkırtı yapıyor

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

onceden bagzjı actıgımda, sırt çantam, bilgisayarım, kar zinciri, ilkyardım çantası ve diger ıvır zıvırı birbirine tokusmus vaziyette goruyordum ve her defasında yanımda biri varken bagajımı açmaya utanıyordum... en gıcık oldugum sey bagajın dolu olmasıdır. Cicek Abbas filmini hatırlatıyor nedense  011zaa

bu ozellik flexfloor super.... bagajımda gereksiz nesneleri alt kata tıkacagım.... hiiiii.... 011zaa

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende memnunum ıvır zıvır araç bakım ürünlerimi filan o perdenin altı kısmına koyuyorum ve üst taraf tertemiz kalıyor... ayrıca ilerde lpg taktırmayı düşünenler içinde güzel bi gizleme yöntemi kapalı oto parklar için:D