Fikrinizi almak isterim

Faik 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar 2005 astra aracimi sattim ve yerine 2001 2003 düz vites bmw e46 320i almayi dusunuyorum soyle adam gibi gorunenlere 40 45 bin tl istiyorlar sizce verlir mi bu para bu arabalara karar veremiyorum bir diger secenekte astra j 1.6 turbo oda duzgun biseyi 50 bin tl den basliyo simdiden Teşekkürler

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence astra j daha mantikli ilerde satis acisindan ve yeni olmasi ariza vs durumu acisindan

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW iyidir hoştur ama alacağın araca 14-15 yaşında olacak. Astra banada biraz daha mantıklı geliyor. 2010 da çıktığını düşünürsek alacağın araç maksimum 5-6 yaşında olacak. 8-9 yıllık bir yaş farkı olacak ki bence maddi açıdan çok sıkıntı olmayacaksa genç araba almak daha mantıklı geliyor.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar 2005 astra aracimi sattim ve yerine 2001 2003 düz vites bmw e46 320i almayi dusunuyorum soyle adam gibi gorunenlere 40 45 bin tl istiyorlar sizce verlir mi bu para bu arabalara karar veremiyorum bir diger secenekte astra j 1.6 turbo oda duzgun biseyi 50 bin tl den basliyo simdiden Teşekkürler

Bende her gün Sahibinden de BMW BAKIYORum Bendeki bir tutku ama BMW gibi bir araba çok masraf çıkarır.hem yaşlı araba hem alan adam üzerinden inmiyor.geçen sene Astra alırken kuzenim 320ci 2003 satıyordu 45 bine.keşke onu alsaydım diyorum her gün tertemiz Arabaydı hemde Coupe.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence, bir gün herkes 1 kere de olsa BMW sahibi olmalı :)

Son düzenleme:

Faik 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucta hic tup takilmamis amatörce m pakete donusturulmemis bir 3.20 bulabilirsem alirim lpg sinide kendim taktiririm.arkadan itisli 6 silindirin tadida baska oluyor ( babamin 86 model 300 sel inden biliyorum) birde bmv nin parcasina pahali diyoruz ama benim sattigim astra ids plus paket bir amortisoru 800 ile 900 tl arasinda yani bence gunumuzde her aracin parcasi pahali onemli olan duzgun bir makina bulabilmek sonra bakimlarini vs zamaninda yaptirmak bakalim nasipse olucak bu is simdilik pusudayim biraz maddi olarak kendimi ayarlamam gerek oyle salata olmus 30 35 binlik 3.20 lere bakmiyorum

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonucta hic tup takilmamis amatörce m pakete donusturulmemis bir 3.20 bulabilirsem alirim lpg sinide kendim taktiririm.arkadan itisli 6 silindirin tadida baska oluyor ( babamin 86 model 300 sel inden biliyorum) birde bmv nin parcasina pahali diyoruz ama benim sattigim astra ids plus paket bir amortisoru 800 ile 900 tl arasinda yani bence gunumuzde her aracin parcasi pahali onemli olan duzgun bir makina bulabilmek sonra bakimlarini vs zamaninda yaptirmak bakalim nasipse olucak bu is simdilik pusudayim biraz maddi olarak kendimi ayarlamam gerek oyle salata olmus 30 35 binlik 3.20 lere bakmiyorum

KArdeş benim patronun 99 model 5.20ia sı var. hiç tüp takılmamış, 250.000 km de ilk el...bundan ayrı bir adet land rover frelanderı bir adet de 5,25 xdrive var.. ah bir satsa gözüm kapalı alacağım. İnatla satmıyor ve keyifle biniyor... gerçekten temizini bulursan almanı tavsiye ederim. çoğu yeni arabadan kat be kat daha iyi...tek sıkıntısı emsal arabalardan yakıtı biraz fazla, ama kesinlikle ve kesinlikle değer...

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hangisi önce denk gelirse onu alın.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ye ilk sahibi biner , ikinci sahibine bmw biner derler :) abiyane tabirle anlatılmış olsa bile bmw bana göre heleki o yaşlarda sıkıntılı olur. bence hiç bulaşmayın.

Faik 35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bmw ye ilk sahibi biner , ikinci sahibine bmw biner derler :) abiyane tabirle anlatılmış olsa bile bmw bana göre heleki o yaşlarda sıkıntılı olur. bence hiç bulaşmayın.

Ben o lafi ilk 5 sene sen bmw ye sonra bmw sana diye biliyordum :) ve ben o ilk 5 senelik dilimde hicbir zaman olamam herhalde neyse yanlis mi dusunuyorum ama daha yeni model bir aracin bakim parca iscilik vs maddi acidan eski kasa bmw ile arasinda pek bi fark yok bence ha onemli olan duzgununu bulabilmek ki soyle bi bakiyorum sahibindene manuel 3 20 ve 3 18 lerde 2000 2005 arasi 300 binde km araba yok hepsi 150 ile 250 bin arasi oda hic inandirici gelmiyo bakalim hayirlisi arastirmaya devam