fiber tampon

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vecta c olan arkadaşlar bilir ırmsher ön tamponunu fiberden yaptırmak için birisi ile konuştum yapabileceğini söyledi boyalı 700TL istedi. sizinde fikirlerinizi alayım. şahin gibi görünmesin araba:)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiber miber işlerinden pek anlamam ama etrafımda gördüğüm kadarıyla ufak tefek parçaların dışında fiber kullanmak pek iyi değil. İlk olarak çok dayanıksız bir malzeme, ikinci olarak çok kaliteli yapılmamışsa, dalga dalga görünüme sahip olup görselliği bozuyor

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vecta c olan arkadaşlar bilir ırmsher ön tamponunu fiberden yaptırmak için birisi ile konuştum yapabileceğini söyledi boyalı 700TL istedi. sizinde fikirlerinizi alayım. şahin gibi görünmesin araba:)
Bence en iyisi cıkma bir tane gts tampon bul benim yaptığım gibi 150-200 tl arası,100 lirayada güzelce boyat,ızgaraları ve sis farlarınıda gts tipi al hem daha orjinal durur hemde fiber tampondan daha güzel olur

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de Gts yapın tamponları farları da aynı şekilde olursa harika olur bence dışarda yapılanları yaparsanız çok basit durur ama siz bilirsiniz

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence en iyisi cıkma bir tane gts tampon bul benim yaptığım gibi 150-200 tl arası,100 lirayada güzelce boyat,ızgaraları ve sis farlarınıda gts tipi al hem daha orjinal durur hemde fiber tampondan daha güzel olur

+10:D

en iyisi bencede öyle abi fiberle uğraşma

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam öyle yapalımda çıkma gts tamponu zor buluruz

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Volkan eğer gts tampona karar verirsen ben sana yardımcı olurum.Kartal veya ikitelli otosanayideki opel çıkmacılarda bir hayli cıkma gts tampon bulmuştum..

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gökhan boyasız kaça alırz sen biliyorsundur boyacım var aaa gördüm fiat yazmışsın gökhan yardımcı ol bakalım bulabilecekmiyiz?

Son düzenleme:

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fıber olayı guzelde allah korusun bır kazada gıdıyor yanı bence orjınalı almak daha mantıklıı daha oncekı araclarımda yasadım bu durumuu