fethiyeye gidiyorum

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Kuşadasını hiç tavsiye etmem. Bir kaç yeri haricinde 150 kiloluk kanadalı hatunlardan başka bir şey yok :) Hatta denize bile girecek yer yok.
Ben sadece kafamı dinlemek istiyorum dersen DİDİM sakin bir yerdir. kuşadası kadar pahalıda değildir. Çeşme - foca bunlar almış başını gitmişler gereksiz derecede pahalı yerler. Madem böyle tarihi yerleri seviyorsunuz veya gezilecek görülecek yerlerden hoşlanıyorsunuz. Geniş araştırma yapmadan çıkmayın. Kuşadası veya çeşme de gercekten hayal kırıklığı yaşarsınız.
murat sen o bölgenin insanı olduğun için seni dinlemeden yola çıkmak olmaz .dediğin gibi fethiyenin denizi ve tarihi yerleri beni yeterince tatmin etti.tşk alakan ve bilgilerin için ayrıca geri dönuş yolunda milas uzerinden değilde aydın-eski çine yolundan geldim ve senin enişteyi gördüm o kadar lafı edilmişkende oturup şiş yemek olmazdı gercekten guzel ve değişik bir tat

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
murat sen o bölgenin insanı olduğun için seni dinlemeden yola çıkmak olmaz .dediğin gibi fethiyenin denizi ve tarihi yerleri beni yeterince tatmin etti.tşk alakan ve bilgilerin için ayrıca geri dönuş yolunda milas uzerinden değilde aydın-eski çine yolundan geldim ve senin enişteyi gördüm o kadar lafı edilmişkende oturup şiş yemek olmazdı gercekten guzel ve değişik bir tat

Beğenmene sevindim. Köftede yemeliydin dostum :) Dönüş zamanın ben didimde idim bilseydim gününü, Aydından geçerken hem tanışır hemde çayımızı içer hemde kısa bir mola vermiş olurdun. Neyse artık inşallah seneye.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
saklı kentten bir kaç foto

Ekli dosyalar

• Photo-0016.jpg
    Photo-0016.jpg
    92.5 KB · Görüntüleme: 13
  • Photo-0015.jpg
    Photo-0015.jpg
    82.3 KB · Görüntüleme: 12
  • Photo-0017.jpg
    Photo-0017.jpg
    80.5 KB · Görüntüleme: 11
  • Photo-0022.jpg
    Photo-0022.jpg
    90 KB · Görüntüleme: 8
  • Photo-0023.jpg
    Photo-0023.jpg
    40.5 KB · Görüntüleme: 10

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
saklıkenttin devamı

Ekli dosyalar

• Photo-0026.jpg
    Photo-0026.jpg
    75.1 KB · Görüntüleme: 10
  • Photo-0027.jpg
    Photo-0027.jpg
    60.6 KB · Görüntüleme: 8
  • Photo-0032.jpg
    Photo-0032.jpg
    59.6 KB · Görüntüleme: 7
  • Photo-0029.jpg
    Photo-0029.jpg
    63.1 KB · Görüntüleme: 8

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
Beğenmene sevindim. Köftede yemeliydin dostum :) Dönüş zamanın ben didimde idim bilseydim gününü, Aydından geçerken hem tanışır hemde çayımızı içer hemde kısa bir mola vermiş olurdun. Neyse artık inşallah seneye.
valla iyi olurdu abi .kısmet seneye artık inşallah sizin oralar favorim bundan sonra

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlker bu fotografını çektiğin kayalardan bizim buralarda çok var. (şaka şaka). Neden tatil için hep ege ve akdenizi düşünüyorsunuz. Karadenizde güzel bu taraflarada bekleriz.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İlker bu fotografını çektiğin kayalardan bizim buralarda çok var. (şaka şaka). Neden tatil için hep ege ve akdenizi düşünüyorsunuz. Karadenizde güzel bu taraflarada bekleriz.

7 sene karadenizde oturdum, Rize, Akçabat, Trabzon. Aman aman süper yerlerdi. Dünyadaki herkesin bir kere sürmene manastırını kesinlikle görmesi gereken bir yer.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
abi ben zaten artvin-arhaviliyim bu yaşıma kadar her sene gittim .ya karadenizde yuzduk yada köyün deresinde.biraz ara verelim dedik ama aslına bakarsan allah dunyayı yaratırken karadenize torpil geçmiş sanki