fer sensörü ve ESP

hasanferhatsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.2000 astra cd yi satarak 2003 model astra elag.twinport aldım.aracın donanımlarından karan dikiz aynası ve yağmur sensörü çalışıyor fakat far sensörü ve ESP nin nasıl çalıştığını bulamadım.ESP ışığı kontak açıldığında yanmıyor.ayrıca yetkili servis bu modellere sabit hız kont.takılamadığını söyledi proğramı kabul etmiyormuş.bu konuda da yardım ederseniz sevinirim.teşekkürler.

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba.2000 astra cd yi satarak 2003 model astra elag.twinport aldım.aracın donanımlarından karan dikiz aynası ve yağmur sensörü çalışıyor fakat far sensörü ve ESP nin nasıl çalıştığını bulamadım.ESP ışığı kontak açıldığında yanmıyor.ayrıca yetkili servis bu modellere sabit hız kont.takılamadığını söyledi proğramı kabul etmiyormuş.bu konuda da yardım ederseniz sevinirim.teşekkürler.

Bulamamanız çok normal, çünkü G kasa eleganceler en üst model olmasına rağmen belirttiğiniz özellikler yok :(..

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ancak Far sensörü sonradan takılabilirmi bilmiyorum. Forum ustaları bu konuda bizleri bilgilendirebilirse çok seviniriz...

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
g kasada o özellikler hiçbri donanımda yok diye biliyorum

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
far sensörü ankarada takması dahil 85 ytl imiş.. ilgili vidyo falan var hatta eğer istersen pm at buluyum linki veriim..

umutkahyaoğku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esp sonradan takılıyormu bilen varmı arkadaşlar