Fazla Titreme ^^

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ses sistemini yaptıralı yaklasık 2 ay oldu ve hiç dısardan dinlememiştim bass tiz nasıl geliyo diye. bugün bi bakayım dedim sinir bozucu kulak gıcığı bi ses cıkıyodu bagaj kapağından :|

hem bagaj kapağından hemde arka cam üstündeki kücücük antenden sinir bozucu trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trrrrrr diye ses geliyo. bu sesin yok olması icin ne yapmalıyım acaba _?

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hatta gezerken yalnız oldugumda arka koltukları öne doğru indiriyorum bagajdaki titreme azalsın iceri daha fazla bass vursun diye. nasıl olsa arabanın ici gözükmüyo dısardan ^^

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. ve kolay olan çzöüm anfinin gain ayarını kısarak bası azaltman
2. ve masraflı olan çözüm ses izolasyonu

OnunAdıHektor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ses sistemini yaptıralı yaklasık 2 ay oldu ve hiç dısardan dinlememiştim bass tiz nasıl geliyo diye. bugün bi bakayım dedim sinir bozucu kulak gıcığı bi ses cıkıyodu bagaj kapağından :|

hem bagaj kapağından hemde arka cam üstündeki kücücük antenden sinir bozucu trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr trrrrrr diye ses geliyo. bu sesin yok olması icin ne yapmalıyım acaba _?

Ben izalasyon yaptırdım ses sistemi için fakat o bagajdan gelen tırıltıyı kesemedik, kesmedik... Çünkü bağaj kilit aparatından geliyor... ve düzelmesi biraz zor.. uzatılmış demir var iç kısımda, onu sabitlemek baya zor...