farlara mercek uygulaması....

akcaylıastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: farlara mercek uygulaması....

afl yi zamanında almayanlar pek bi pişmanlar :) secenek arıyorlar xenon mercek felan :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

akcaylıastra link' Alıntı:
afl yi zamanında almayanlar pek bi pişmanlar :) secenek arıyorlar xenon mercek felan :)
ne yalan söyliyim ledler bambaşka, ama gene de almadığıma pişman değilim çünkü benim için fara vermek üzere çok para. aslında opel keşke bunu tüm versiyonlara standart koysaydı audi gibi. sonuçta opelin imzası olurdu.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Audilerin hepsinde bildiğim kadarıyla gündüz ledi ve xenon veya bi-xenon yok sanırım. Bazı A3ler görüyorum halojen farlı ve ledsiz.

alpayf1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

servise götürdüm. benden başka bir kaç tane daha aynı şikayet olduğunu ve opelin şu anda philipsle bilgi alışverişi içerisinde olduğunu, sorun çözüme kavuşunca bu araçları geri çağırarak durumu düzelticeklerini söylediler. sevisten cıktğımda bu arızayı vermedi. bir saat sonra tekrar:( bıktım açıkcası. aracım epp. cosmo almadığım için ayrıca kendime çok kızdım. sonradan araca yapılanlar insanın içerisine sinmiyor. üstelik aracım benzinli, rölantide çaılışırken dizel motor gibi hırıltılı çalışıyor. kısacası bu araç beni çok pişman etmiş durumda. en kısa zamanda satmayı düşünüyorum henüz 2000 km olmasına rağmen.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mercek uygulaması yapıcaksanda ben internette görmüştüm 300 tl ye orjinal merceksiz far satıyolardı.Onlara yaptırısın üzerindeki temiz kalır.Ama fara 300 mercek uygulaması da 400 veya 500 olsa, 700 -800 tl bir para yapıyor.Ben açıkcası okadar bir parayı kenara koydum yan sanayi mercekli far çıktığı zaman direk onu alıcam. Karar tabiki de sizin.

mcangar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz sabredin, far açılmadan mercek takılacak araçlarımıza haber vericem ben

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
biraz sabredin, far açılmadan mercek takılacak araçlarımıza haber vericem ben
bekliyorum :)

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mcangar link' Alıntı:
biraz pahalı ama en azından yakında tr yede gelir umarım.
http://cgi.ebay.com/OPEL-ASTRA-J-2011-XENON-HEADLIGHTS-HEADLAMPS-ORIGINAL-/120698847969?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1c1a3642e1#ht_1913wt_1115
dikkatlice bakarsanız xenon balastları üzerine monte edilmiş

Bu farları ıı hoş takarsın ama haa diyince calıstıramassın arkadasım.. Bunun beyınlerı ayrı tesısatı ayrı yükseklik ayarları farklı ECUSU farklı.. Bilginiz olsun