Farklı Bir Portbagaj :)

mathematichi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

Çok güzel görünüyor ve kullanışlı birşey. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

mathematichi' Alıntı:
Çok güzel görünüyor ve kullanışlı birşey. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çok sağolun teşekkür ederim...

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

HasanM' Alıntı:
Yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bu ürüne ben de güvenemedim ve normal ayak ve port bagaj aldım. Ayaklar MontBlanc 420 TL. Bagaj olarak da Firstbag 350 Lt. ve bayaz olandan 450 TL ye aldım. Çok işime yaradı. 3 yetişkin ve 2 çocuğun herşeyini oraya koydum. Bagaja sadece yolda kullanabileceğimiz ufak tefek şeyleri koydum ve bagaj bomboş kaldı. Yakıt tüketimine etkisi oldumu derseniz, bayram trafiği yoğundu zaten tam anlamadım ama en fazla 0.5 lt fark edebilir belki etmez bile. Ama değer çok büyük bir rahatlık. Bir bagajım daha oldu.  :)

aEZ55d.jpg

NEQqqk.jpg

YbGBBD.jpg

81yggd.jpg
Hasan bey öncelikle çok beğendim . ellerinize sağlık. Bende bir araştırmaya girdim. bagaj kısmını 300 TL buldum.

Ama ayaklar için karar vermedim. szin aldığınız yeri aradım anahtarsız yokmuş anahtarlısı ise peşin 530 TL ye geliyor.

başka bir markası bilmediğim ayak ise 350 TL buldum. astra j uyumlu.

siz anahtarsız mı aldınız acaba

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: RE: Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

erhan.yilmaz.520' Alıntı:
HasanM' Alıntı:
Yorum ve fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Bu ürüne ben de güvenemedim ve normal ayak ve port bagaj aldım. Ayaklar MontBlanc 420 TL. Bagaj olarak da Firstbag 350 Lt. ve bayaz olandan 450 TL ye aldım. Çok işime yaradı. 3 yetişkin ve 2 çocuğun herşeyini oraya koydum. Bagaja sadece yolda kullanabileceğimiz ufak tefek şeyleri koydum ve bagaj bomboş kaldı. Yakıt tüketimine etkisi oldumu derseniz, bayram trafiği yoğundu zaten tam anlamadım ama en fazla 0.5 lt fark edebilir belki etmez bile. Ama değer çok büyük bir rahatlık. Bir bagajım daha oldu.  :)
Hasan bey öncelikle çok beğendim . ellerinize sağlık.  Bende bir araştırmaya girdim. bagaj kısmını 300 TL buldum.

Ama ayaklar için karar vermedim. szin aldığınız yeri aradım anahtarsız yokmuş anahtarlısı ise peşin 530 TL ye geliyor.

başka bir markası bilmediğim  ayak  ise 350 TL buldum. astra j  uyumlu.

Sağolun teşekkür ederim. Benimki anahtarsız. Anahtarlı yada anahtarsız olmasını o kadar önemsemedim önemli olan aracın orijinal yerlerine sağlamca tutunsun yeterli. Anahtarlı ve alüminyum barlı olanlar pahalı o kadar para verene kadar servisten orijinal olanı alırdım. Bu da benim işimi çok iyi görüyor.

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

HasanM' Alıntı:
Hasan bey öncelikle çok beğendim . ellerinize sağlık.  Bende bir araştırmaya girdim. bagaj kısmını 300 TL buldum.

başka bir markası bilmediğim  ayak  ise 350 TL buldum. astra j  uyumlu.

Sağolun teşekkür ederim. Benimki anahtarsız. Anahtarlı yada anahtarsız olmasını o kadar önemsemedim önemli olan aracın orijinal yerlerine sağlamca tutunsun yeterli. Anahtarlı ve alüminyum barlı olanlar pahalı o kadar para verene kadar servisten orijinal olanı alırdım. Bu da benim işimi çok iyi görüyor.
Hasan bey çok teşekkürler cevabınız için. Peki anahtarsız olması güvenlik açısından (hırsızlık) ne gibi sıkıntı çıkarabilir . Yani adamın biri gelip komple çalabilirmi.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com
Cvp: RE: Cvp: Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

HasanM' Alıntı:
Hasan bey çok teşekkürler cevabınız için. Peki anahtarsız olması güvenlik açısından  (hırsızlık) ne gibi sıkıntı çıkarabilir . Yani adamın biri gelip komple çalabilirmi.

Hırsıza kilit yok zaten. Adamlar çaldı mı komple arabayı çalıyorlar. Port bagajı çalmak mantıklı değil onlar için :)  Zaten o kilit metalin dışındaki plastiği kilitliyor. O plastiği de kırmakta bir şey yok. Ayakların araca bağlantısını kilitlemiyor. Sadece o metal ve vida yada klipsler görünmesin diye plastik kapakla gizleniyor ve o kilitleniyor. Allah kötülerle karşılaştırmasın, yoksa kilit milit hikaye.

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RE: Cvp: Cvp: Cvp: Farklı Bir Portbagaj :)

HasanM' Alıntı:
Hasan bey çok teşekkürler cevabınız için. Peki anahtarsız olması güvenlik açısından  (hırsızlık) ne gibi sıkıntı çıkarabilir . Yani adamın biri gelip komple çalabilirmi.

Hırsıza kilit yok zaten. Adamlar çaldı mı komple arabayı çalıyorlar. Port bagajı çalmak mantıklı değil onlar için :)  Zaten o kilit metalin dışındaki plastiği kilitliyor. O plastiği de kırmakta bir şey yok. Ayakların araca bağlantısını kilitlemiyor. Sadece o metal ve vida yada klipsler görünmesin diye plastik kapakla gizleniyor ve o kilitleniyor. Allah kötülerle karşılaştırmasın, yoksa kilit milit hikaye.
tekrar teşekkürler. sizinle aynı ekipmanı kullanıcam. siparişleri vericem.

efsunkar3356

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün taşıyıcı barların montajını yaptım. baya iyi olsun. malzeme kaliteliye benziyor. Hasan beye teşekkürler. özelden sorduğum sorulara cevap verdiği için.

port bağaj büyük ihtimal cumartesi gelicek.

d39d428739207b684b5e274da0b515f9.jpg
75fe1c544481fa2a05ce807f3c6a40fd.jpg
8e13c4c8fa9bf6d930a08d7c3a7ce08f.jpg
760f7bb14f695b472c01f3221529b310.jpg
4218b24d04ca7ef36e27c3abdbcfdbbf.jpg
ff5ab922c5f3da39d4b264deac2ad4e8.jpg
b591a7efcc74d05d1e566c76a5e47640.jpg