far temizliğinde pahalı malzemelere SON !!!

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar abilerim arkadaşlarım bende sizlerle faydalı olacagını düşündüğüm birşey paylaşacağım. aradım galiba şu ana kadar paylaşan birisi yok.
araç farlarında solma sorunu çoğumuzun yaşadığı yada yaşayabileceği bir sorum geçenlerde kayın pederim kendi arabasında tesadüfen denedi ve % 100 başarıya ulaştı. Kendi eski saat ustalarından saat camlarını parlatmak için kullandığı maden cilasını kuru bi bezle fara uyguladı ikinci farı bitirdikten sonra ilk farı farklı bı bezle tekrar sildi ve resmen sıfır far takılmış gibi oldu. kullandığı malzemenın fotunu eklıcem aklınızda bulunsun cebınıze faydası olacak bı malzeme. 3 TL olması lazım fiyatı. Belkide işinize yarar.

Ekli dosyalar

• 2014-04-07-2225.jpg
    2014-04-07-2225.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 1,057

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde farların resmini eklemiş olsa idin süper olurdu.

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi işe yarıcanı bilsem kararmış halini foto çekerdim. ama ben dahil babama hiç kimse inanmadı ya olmaz ugrasma falan diye. ama oldu ve 15 gün falan geçti üzerinden hiç bi değişim yok etrafımda farı yanık olmus bı arkadasım olursa onun aracında denıcem eklıcem buraya.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Asil yalınız benim bu araçların farlarının renk değiştirmesine aklım ermedi gitti. Sanırım araçların farlarını cam olmamasından kaynaklı malzemeden çalma işi :D

Örnek benim aracım 1994 model 20 yaşında araç ön farlar cam ne kararma ne de yanık...

16724d1395506355-iste-buda-benim-aracim-img_0592-small-.jpg

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla abi bende çok bi mantık arayamıyorum ama galiba teknolojiyle kalite ters orantılı çalışıo bu konuda demek ki:)

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malzemeden çalma durumları olmasın sakın :D

Sen malzemeden çalma de ben 2014 kalitesi ne yazık dieyim.
ne varsa eskilerde var abi dedemde 76 model granada var sen bı o arabayı gör geçen yaz kuzenım koyde bahçe duvarına vurdu duvar yıkıldı şaka yapmıyorum ha yıkıldı. :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde şimdi ki araçlar ile çöp tenekesine vuralım bakalım ne olacak? :D