FAR SENSORU KAFASINA GORE CALISIYOR CALISMIYOR

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FAR SENSORU KAFASINA GORE CALISIYOR CALISMIYOR

arkadaş yağmur sensörünü sonradan taktırmıştı aracı eski megane o kadar hoşuma gitti ki çok başarılıydı yanılmıyorsam markası cylone'du keşke bizimkinede taktırma ihtimali olsa süper olur bende yok edition modeli yok diye kafama takılıyordu hep demekki olsa olmasa bişe farketmiyor

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Biraz keyif p.zevengi sensörlerimiz var, kafasına göre kendini sıkıntıya sokmadan devreye giriyor, çıkıyor. (:)
  okkk

racingteam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sensörlerimiz rezillik malesef yanmıcak yerde farlar yanıyo yanacak yerde yanmıyo mesela batçıklarda bazen yanıyo bazen yanmıyo, batçığa giriyorum yanıyo çıkıyorum sönmüyo, yağmur sensörü dün bursada yağmur yağdı yoldaydım yağmur suyu camı kapattı neredeyse çalışmadı kendim çalıştırdım, daha sonra tekrar bir kaç damla çileştirdi başladı çalışmaya, kafasına göre takılıyo, bazende çok nadirdir bu ki çalışması gerektiği gibi çalışıyo :) çok düzensiz çalışma prensibi var ikisininde malesef

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de bi sorun yok arkadaşlar. Far sensörü gayet iyi çalışıyor. Gündüz sadece ledler akşam hava kararınca farlar ile birlikte ledler yanıyor. Saat 6,5 gibi o da. Far sensörünü kapatıyorum sisleri açıyorum farlar kendiliğinden çalışıyor. Tünele girince yanıyor çıkınca sönüyor. Yağmur sensörünü deneyemedim daha yağışlı hava denk gelmedi. Tek hoşuma gitmeyen farlar yanınca ledler biraz sönük yanıyor. Farları kapatınca daha güçlü yanıyor. Farları açınca ledlerin gücü azalmasın istiyorum. Böyle birşey mümkün mü acaba? Yoksa bi bildikleri var da böyle mi tasarlamışlar Opel mühendisleri ? ::)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende far ve yağmur sensörü gayet başarılı çalışıyor bir sıkıntı çıkarmadı şu ana kadar daha hiç kendim farları açmadım sileceği çalıştırmadım :) Ledler bende pek sönük değil size belki far açılınca gelen ışıktan sönük gelmiş olabilir yada göz almasın diye sönüyor olabilir :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Bende far ve yağmur sensörü gayet başarılı çalışıyor bir sıkıntı çıkarmadı şu ana kadar daha hiç kendim farları açmadım sileceği çalıştırmadım :) Ledler bende pek sönük değil size belki far açılınca gelen ışıktan sönük gelmiş olabilir yada göz almasın diye sönüyor olabilir :)
far acilinca led ler kisilir tum opellerde ayni.

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
far acilinca led ler kisilir tum opellerde ayni.

Kısılmasını önleyemez miyiz peki bi ayarı yok mudur. Audi leri görüyorum açmış ledleri amcam geliyo karşıdan farlarla birlikte. Bizde kısık oluyo ister istemez can sıkılıyo.