Far Kaplama + Lip + Amerikan Park Uygulaması

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugun boş zamanım coktu napsam napsam malzemede vardı dedım arabayla uraşayım :) indim aşağıya birşeyler yaptım.

Soru sormak ısteyenlere veya yapmak ısteyenler olursa yardımcı olabilirim. :)
parklara turuncu taktım ama sislere bulamadım nasipse sislerde turuncu veya sarı olacak...
yorum atan arkadaşlar olumlu olumsuz teşekkurler :) başka napabilırım fıkırlerınızı beklıyorm :)

Tek bir sorum amerıkan park modülleri ısınmakta ben bunu modulerı alımınyum folyo ıle sarsam hanı ısınıp sag sola zarar vermeısn dıe mantıklımıdır acaba ? ....

eobgVq.jpg

eaV5pO.jpg

Son düzenleme:

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günlerde kullan kazasız belasız arka farlar keşke g kasada standart karartılmış olsa :D tonu güzel yakalamışsın açıkçası daha koyusu kötü olurdu güle güle bin ;)

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günlerde kullan kazasız belasız arka farlar keşke g kasada standart karartılmış olsa :D tonu güzel yakalamışsın açıkçası daha koyusu kötü olurdu güle güle bin ;)

daha koyusu farların gorusunude dusuruyordu. en iyi bu tonda karar aldım. ön farları 1 kat daha koyu kapladım xenon oldugu için teşekkurler yorumun için :)

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha koyusu farların gorusunude dusuruyordu. en iyi bu tonda karar aldım. ön farları 1 kat daha koyu kapladım xenon oldugu için teşekkurler yorumun için :)

rica ederim şimdi dikkatimi çekti benzin kapağının ordaki kromaj çok bozmuş bence ama siz bilirsiniz zevkler ve renkler tartışılmaz tabi :rolleyes:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel renk güzel araba kazasız belasız bin,ama içteki turuncu parkları söksen daha iyi olmazmı ??

Astrag2005

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş fakat benzin kapağı konusunda bence de çok itici duruyor. Sis farları içinde xenon öneririm sarı veya turuncu tam apaçi işi gibi olacağı görüşündeyim

bugra07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş fakat benzin kapağı konusunda bence de çok itici duruyor. Sis farları içinde xenon öneririm sarı veya turuncu tam apaçi işi gibi olacağı görüşündeyim

zenon setim mevcut zaten teşekkurler yorum için benzın kapağına gelırsek orasını anahtarla çizmişler ole care bulmya calıstım olmadı kaplıcam carbona :)

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok güzel olmuş elinize kolunuza sağlik :) panjurda gözüm kaldi bende sizinkinden bulsam taktiracam bildiğiniz bir site var mi almak için :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi