far aydınlatması

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım enjoy plus. istanbulda yaşadığım için pek fark etmemiştim her yer ışıl ışıl zaten. dün akşam bursadan erdek e giderken far aydınlatmasından çok memnun kaldım. var mı benim gibi düşünen ? :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: far aydınlatması

aynen bende benimkisi en uzağa şekilde ayarlı 0 yazıyor sanırım bazen selektör yiyorum ama problem değil araç yeni oluncada daha bi ışıl ışıl oluyor herhalde bu parlaklık  045thumbsup

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
aynen bende benimkisi en uzağa şekilde ayarlı 0 yazıyor sanırım bazen selektör yiyorum ama problem değil araç yeni oluncada daha bi ışıl ışıl oluyor herhalde bu parlaklık  045thumbsup

Aslinda bu ayarlama arkaya yük koydugunuzda aracin burnu havaya kalkinca farlarin yukari kalkmasini telafi etmek icin yapilmis.Selektör yiyorsaniz bence asagi indirin.Sonucta trafikte herkesin hakkini korumak herkesin görevi.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

capo, Her yer ışıl ışıl ama karşıdan gelen şoförüde düşüneli birbirimize saygılı olmak her zaman iyidir....

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
capo, Her yer ışıl ışıl ama karşıdan gelen şoförüde düşüneli birbirimize saygılı olmak her zaman iyidir....
vehicle_dynamics link' Alıntı:
Aslinda bu ayarlama arkaya yük koydugunuzda aracin burnu havaya kalkinca farlarin yukari kalkmasini telafi etmek icin yapilmis.Selektör yiyorsaniz bence asagi indirin.Sonucta trafikte herkesin hakkini korumak herkesin görevi.

tabiki de yalnız dikkatimi çeken şu herkes aynı tepkiyi vermiyor yoksa bazen bende de oluyor bir şahin geliyor gözümü açamıyorum yanımdan geçerken bakıyorum ki kısalar yanıyor ben gibi ışığa bakamayanlar sanırım selektör yapanlar yoksa şöfor dayanışmasını bozmak olmaz  045thumbsup

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben orjinal ampüllerden memnun olmadığımdan osram nightbreaker plus taktım şimdi ışıl ışıl çok memnunum.