Far ayarı motoru farın içine düştü :)

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim far ayarı motoru çalışmıyor diye farın ordan fişi çekince içindeki motor farın içine düştü. Farı sökmeden çıkarabilir miyim?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavv arkadaş sen bu arabayı ne kadar kurcalıyon böyle:) açıyrumom senin konu,kapatıyorum senin konu:D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ibrahim kardes,
o dar yerde ugrsacagina 3 vida sök cikar rahatca calis tak en iyi yöntem bu olacak üst vidalari sökerkende kenarlarini kalemle isaretle zaten kirden yeri belli olur ama tetbir farin düsük veya kalkik kalmamasi icin...kolay gelsin

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yavv arkadaş sen bu arabayı ne kadar kurcalıyon böyle:) açıyrumom senin konu,kapatıyorum senin konu:D

Hahah evet bazen bende diyorum yahu benden başka konu açan yok diye. :D ama arkadaş merak ediyoz ne yapalım yani :)

Ibrahim kardes,
o dar yerde ugrsacagina 3 vida sök cikar rahatca calis tak en iyi yöntem bu olacak üst vidalari sökerkende kenarlarini kalemle isaretle zaten kirden yeri belli olur ama tetbir farin düsük veya kalkik kalmamasi icin...kolay gelsin

Aman abi artık elimi sürmeyim ben yoksa bi konu daha açacam. Farı kırdım çıkma lazım diye. Sonra arkadaşlar diyecek ne çok konu açıyon diye :D