falken lastik?

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 lerin lastikleri bitik duruma geldi yeni bi lastik arıyorum istediğim yanak koruma fln olmucak çünki jantlarım geniş ve dar lastik kullanarak strech durmasını istiyorum ve lastiğin yumuşak hamurlu olması toyo t1r ı çok tavsiye ettiler ama 2009 da üretimi bitmiş yani bulsamda eski olucak lastik bir de bu falkenler hakkında olumsuz bi bilgi bulamadım kuruda çok iyi olduğu ıslakta da ortalamanın üzerinde olduğunu söyleniyo fiyat olarakta bana uygun geldi ama daha önce bizden kullanan varmıdır??

bir de jantlarım artık 4 yılı doldurdu offset kısımlarında ufak ufak vernik atıkları başladı bunları sanırım polisaj ile yapıyolarmış nasıl bişeydir bu polisaj yani jantım sıfır gibi olurmu?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben daha önceki aracımda 1 set kullanmıştım.Yumuşak ve konforlu bir hamuru vardı.Yanlış hatırlamıyorsam T serisi lastikti aldığım.Tavsiye ederim.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
17 lerin lastikleri bitik duruma geldi yeni bi lastik arıyorum istediğim yanak koruma fln olmucak çünki jantlarım geniş ve dar lastik kullanarak strech durmasını istiyorum ve lastiğin yumuşak hamurlu olması toyo t1r ı çok tavsiye ettiler ama 2009 da üretimi bitmiş yani bulsamda eski olucak lastik bir de bu falkenler hakkında olumsuz bi bilgi bulamadım kuruda çok iyi olduğu ıslakta da ortalamanın üzerinde olduğunu söyleniyo fiyat olarakta bana uygun geldi ama daha önce bizden kullanan varmıdır??

bir de jantlarım artık 4 yılı doldurdu offset kısımlarında ufak ufak vernik atıkları başladı bunları sanırım polisaj ile yapıyolarmış nasıl bişeydir bu polisaj yani jantım sıfır gibi olurmu?

Nasıl bır uygulama acaba, benim jantlarda da vernik atması olmuş, güzel bir sonuç alınıyorsa bende yaptırayım bu işlemi ?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Falken lastiklerin test sonuçları oldukça iyi, ama Astra'ya İzmir'de 2 tane Alken lastik bulamadık, İstanbul'dan getirttik. İhtalatçı firmanın hizmet kalitesinden memnun değiller, garanti bir yerde havada kalıyor çünkü muhatap olacak bir bayi bulmak neredeyse imkansız. Yani kısacası lastik olarak iyi ama müşteri memnuniyeti bakımından berbat, garantiyi ve müşteri hizmetlerini yok sayarsan sorun yaşamazsın.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi sitelerinden baktığımda gemlikte bile bayisini buldum gittim elimizde yok ama getiririz 2günde sorun değil dedi falken zex912 benim baktıgım lastiğin modeli aslında ben bu bayiden değil de bi yakınımız lastikçi sen istediğin lastiği söyle ben bulurum demişti ona getirtmeyi planlıyorum

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl bır uygulama acaba, benim jantlarda da vernik atması olmuş, güzel bir sonuç alınıyorsa bende yaptırayım bu işlemi ?

abi bu fırçasız yıkama ilaçları yapıyor sanırım çünkü ne zaman fırçasız yıkatmaya başladım arabayı o zaman oldu bu atıklar istanbul da fln yaptıran referans veren çok ama bursa da bulamadım henüz yarın istanbula gidicem fırsat bulursam maslakta 1-2 yer var gidip görüşücem yaptıkları bi kaç işe bakıcam sanada bilgi veririm

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
savaş abi sitelerinden baktığımda gemlikte bile bayisini buldum gittim elimizde yok ama getiririz 2günde sorun değil dedi falken zex912 benim baktıgım lastiğin modeli aslında ben bu bayiden değil de bi yakınımız lastikçi sen istediğin lastiği söyle ben bulurum demişti ona getirtmeyi planlıyorum
İşte sıkıntı da burada. Gidiyorsun bayiye ama ellerinde lastik yok, bayiler ağız birliği yapmışcasına "elimizde şu an yok ama siz kaporayı verin biz İstanbul'a spariş geçeriz en geç iki gün içerisinde lastikler elimizde olur" diyorlar. Falken bayisi çok (bizim memlekette-Tosya'da bile bayii var) ama içerisinde Falken lastik yok :D. İzmir'de neredeyse gitmediğim bayii kalmadı ama 2 tane lastik bulamadım, İstanbul'dan getirttik, fiyatları da fazla cazip değil. O kadar para verdikten sonra Michelin veya emsal lastik alırım daha iyi. O zaman sen neden illaki Falken aradın dersen, araç bana ait değil, kayınpederimin. Yazlıkdayken aracının lastiği yarılmış bir arkadaşının aracılığı ile iki tane Falken almışlar. İzmir'e dönünce de iki tane daha alıp takım yapalım dedik ama temini gerçekten zor oldu.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu jantları bi sökeyim de o zaman iyice dolaşıcam artık abi 205-45-17 ebatlarında 215tl olarak tane fiyatı aldım bu paraya 17 ebatında yönlü lastik olarak michelin bulabilirmiyiz ki:) bi de abi dedigim gibi çabuk bitsin o sorun degil ama lastik yumuşak olsun istiyorum bakalımm artık kolay bulabiliriz umarım

TroubleSS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyo T1R aldım 2010 üretimli.205 45 17 ebatlarında bilgin olsun.üretimi durmuş olayı için söledim.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2009 dan sonra yok dediler bir de onu araştırayım o zaman senin jantlarda 17 sanırım nasıl lastik yumuşakmı? memnunmusun?