FAHRİ MÜFETTİŞ CEZASI

ToLGa1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: FAHRİ MÜFETTİŞ CEZASI

tebrıkler ıns kısa surede sonuclarıır.
Bence bir medya kuruluşuna başvurun.Durumu anlatın

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her zaman hakkımız aramalıyız bu tür olaylardan kaç kişinin canını yakıyorlar.adam evinde otururken kurye kapıyı çalıyor süpriz devletten 1 adet ceza kazandınız böyle bir mantık varmı elınde delıl varmı fotoğraf varmı sen bana nasıl bu cezayı ödetmeye çalısırsın.hem kım bu fahri müfettişler adam emeklı oluyor ne yapayım müfettiş olayım tipini beğenmediğim adama ceza yazayım bu davayı kazanayım gazete birde mail çakacam halkımız uyansın hakkını arasın.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet arkadaşlar 6 aylık bekleyişin sonunda bugün eve karar kağıdı geldi ve sonuç olumsuz.Ben anlam veremıyorum delıl kanıt herşeyı sundum fakat bana verilen cevap yöntem ve yasaya uygun olduğu anlaşılan idari yaptırım kararına karşı yapılan başvurunun REDDİNE karar verilmiştir.Adalete azda olsa guvenım vardı oda yok oldu

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demiyorum
benzeri olay arkadaşımın başına geldi plaka falan her şey tutuyor ama araç o gün o saatte başka yerde ama bunu anlatmak zor malesef o arkadaşımın tek şansı araç renginin yanlış olarak girilmesiydi ceza iptal edilmişti

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sinirim çok bozuldu hakkımı aradım ama bana sen haksızsın dedıler burası Türkiye hakkını böle arayamazsın mantığı çok doğru oldu.Haksız yere yediğim cezanın faturası yine bana kesildi yazıklar olsun

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ooooff dostum of.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki onların kanıtı var mı?Sizin telefonla konuştuğunuza dair böyle bir karar veriyorlar.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onlardada bi kanıt yok , cezayı bana tebliğ etme tarihinin 7gundn fazla oldunu yazmıstım ıtırazlarım ıcıne yapılan acıklamada ben onlara baska bısey sunmamısım gıbı 7gune takılıp teblıg suresının dogru oldugunu bu yuzden ıtırazımın reddıne karar vermıs.ben onlardan orda bulunduguma dairl bana kanıt gostermelerını fotograf mobese kaydı ıstedım.ustelık cezayı yazdıkları saatte calıstımıda ıspatlıcak belgeyı dosyaya koydum ama cevap bana tebliğ zamanında bir yanlıslık olmadı ne soylenebılır ki boyle bır adalete

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fahri trafik müfettişi olayına karşıyım devletin polisi var askeri var jandarması var bunlar yetersiz mi kalıyor da psikolojisi bozuk toplumda kendine bir yer edinememiş balkonda otururken yoldan geçen araçlara ceza yazan insanlar var dediğiniz gibi emekli olmuş canı sıkılıyor adamın trafik müfettişi olmuş trafiğin t sini bilmez, üstelik  trafik polisinin de bu cezayı sorgulama hakkı yok sen bunu nasıl yazdın doğru mu yanlış mı, tutananağı  mecbur almak zorundalar.