Facebook T.C İbaresi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi takılma böyle şeylere devamlı gül yeşil yeşil :D:D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir Alsancak'taki Ziraat Bankasında yok. Yolum düştüğünde resmini çekip burada paylaşırım, eğer şube açık olursa da neden silindiğini sorarım.;)

Benim ismimin başında gururla paylaştığım TC'yi komik bulup gülenler aslında ağlanacak hallerine gülerler. Genç kardeşlerimiz seksen öncesi dönemleri yaşamadılar, inşallah bir daha da o günleri ülke olarak asla yaşamayız, bizler o günlerden çok büyük dersler aldığımız için şimdi yoğurdu üfleyerek yiyoruz. Ülkemin başbakanı "teröristle görüşenler ş....dir" dedi, bir kaç hafta sonra görüştükleri ortaya çıkınca bu sefer de "hükümet değil MİT görüştü" dedi, sanki TC devletinin MİT'i başbakanlığa değil de kanarya sevenler derneğine bağlı :(. O nedenle şimdi de TC için açıklama yapıyorlar, tepki olmasa "durmak yok yola devam" diyeceklerdi, tepkiler çığ gibi olunca suçu başka yerlere atıyorlar.
Savaş abi atlamışsın haberleri...daha geçenlerde kendi 10 senedir görüşüyoruz MİT ile iki senedir diyordu demek on senedir ..........?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş Abi takılma böyle şeylere devamlı gül yeşil yeşil :D:D

Mangal organizasyonu çalışmaları nasıl gidiyor, sezonu ne zaman açacaksınız? :D

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ya beni konuşturmayın.yazsam 2 sayfa çıkar. ben bu T.C diye dalga geçenleri yakın zamanda göreceğim insanlar nasıl olurda bazı şeylerin farkına varmadan hala umutla neyi beklediklerini bilmeden, beklerler anlamış değilim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya beni konuşturmayın.yazsam 2 sayfa çıkar. ben bu T.C diye dalga geçenleri yakın zamanda göreceğim insanlar nasıl olurda bazı şeylerin farkına varmadan hala umutla neyi beklediklerini bilmeden, beklerler anlamış değilim.

Artik yapilacak birsey kalmadi ati alan uskudari coktan gecti

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağlık bakanının açıklaması öyle birşey yok yönünde.
ayrıca ziraat bankasında T.c ibaresi hala duruyor. bandırma ziraat bankasının tabelasına bakabilirsiniz...

https://www.facebook.com/photo.php?...0281815952411.329383.672542410&type=3&theater

bakınız 4 martta kendi çektiğim fotoğraf. Yer Ankara Ulus.

tabela fln çok ufak ayrıntılar belki de. Ülkede çok daha büyük aymazlıklar şerefsizlikler ihanetler yapılırken, bölücülük tohumları ekilirken, adaletsizlikte rekor kırılırken, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar kurulan planlar bir çok ülkenin basınında yer alırken, dedelerimizin bize mirası bu vatan bir takım güç odaklarına peşkeş çekilirken, çocuklarımızın geleceği satılırken... bunları görmemeyi başarmak hakikatten başarı!
doğru bulmasam da, çıkarı icabı bu duruma sessiz kalanları bile anlıyorum. ama körce kafasını kuma gömenlere alkışşşşşş!!!

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Resimler için fotoshop falan diyebilirler, bana gelen kredi kartı hesap dökümüne ait belge :(.

adszlc.jpg

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
T.C. yazısından rahatsız olup kaldıranların isminin başına O.Ç. getirecen kusura bakmayın belki ağır oldu ama bunlara başka bir şey denmez

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
https://www.facebook.com/photo.php?...0281815952411.329383.672542410&type=3&theater

bakınız 4 martta kendi çektiğim fotoğraf. Yer Ankara Ulus.

tabela fln çok ufak ayrıntılar belki de. Ülkede çok daha büyük aymazlıklar şerefsizlikler ihanetler yapılırken, bölücülük tohumları ekilirken, adaletsizlikte rekor kırılırken, ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar kurulan planlar bir çok ülkenin basınında yer alırken, dedelerimizin bize mirası bu vatan bir takım güç odaklarına peşkeş çekilirken, çocuklarımızın geleceği satılırken... bunları görmemeyi başarmak hakikatten başarı!
doğru bulmasam da, çıkarı icabı bu duruma sessiz kalanları bile anlıyorum. ama körce kafasını kuma gömenlere alkışşşşşş!!!

cikari icin sezsiz kalanlar güzel bir mevzuya parmak basmissin ben bu durumu malesef anlayamiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...