F ariza kodu

• Konuyu başlatan agah bülent
  • Başlangıç tarihi
A

agah bülent

Bilgi Girilmemiş
Garanti de veriyormusunuz? Veriyorsanız garanti süresi dolmadan arıza yapan beyin ile karşılaştınızmı?

erolhanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim meriva arada p1722 hata kodu veriyor ve f e geçiyor sonra düzeliyor yardımcı olursanız sevinirim

danger16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en yakın servise git tech2 cihazına bağlat hatayı silsinler daha buyumeden çunku biyere gidersin bi bakarsın F yanar kalırsın orda arabayı vitesi değiştirirken nazik değiştir

erolhanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim meriva da da aynı sorun vardı fakat araç çalışıyor ama hareket etmiyordu.Götürdüm servise falan yazılım baskı balata (ki bu araçlarda var otomotikleştirilmiş düz vites aslında easytronic dedikleri) beyin gibi birsürü şey söylediler sonunda vites kolundaki lehimlerin attığını anladık ve yaptırdım sadece 100 tl ye mal oldu tabi yeniden yazılım falan dahil. bilin de ona göre. f hatası verince aracınız çalışıyorsa eğer öyle büyük bişey yok gibi geldi bana tüm opelcilere selam DİKKAT EDİN ARAŞTIRIN

savran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de oldu boyle bir şey, servisi aradım, Akünün kutup başını sök 5 dk. sonra geri tak dedi, taktım araç tekrar çalıştı. şimdi servise götüreceğim, bakalım ne çıkacak, hayırlısı.