Expertiz neye bakıyor neye bakmalı?

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar
Daha önce iki kere dilim yandı. Arkadaş servis ona baktırıyordum ama boya vs ıskaladığı oldu.
Alacağımız aracı Expertize götürsek neyşne baktırmalıyız veya rutin bir bakım listesi mi var? Nebilim diskler balatalar triger vs her şeye bakılıyor mu? Önemli parçaların Kalan ömürleri ve değişimin yaklaştığı vs söyleniyor mu?

Bir araç var haber bekliyorum şehir dışında. Yeğeni göndereceğim baktırsın diye iyice dert olcak gibi bana ;)

Teşekkürler

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaportanın boya değişen durumu, şasi, akslar,teker bağlantıları, aktarma organları,fren sistemi, motor kompresyonu ve elektrikle çalışan donanımın çalışıp çalışmadığı gibi şeylere bakılsa yeterli ama tabi DOD 101 nokta expertiz yapıyor arabanın hangi 101 noktasına baktığını bilmiyorum :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç antalyada ve yeğenim o şehirde ben istanbul.

Git şuna şuna baktır diyeceğim de neye baktırsın bilemedim :D

En iyisi bi opel servisi arayıp neye bakıyorsunuz diye sormak.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DOD bayileri standart olarak bu uygulamaları yapmak zorundalar, servise götürünce düzensiz çalışan motora bile normal abi bu diyerek baştan savma iş yapabiliyorlar..Antalya'da ki dod bayii iletişim bilgileri, işinizi garantiye alın modelli araba alacaksanız.
Telefon 90(242)3108700
Adres ALTINOVA SİNAN MAH.SERİK CAD.NO:769 ANTALYA 07300 Merkez Antalya Türkiye

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DOD bayileri standart olarak bu uygulamaları yapmak zorundalar, servise götürünce düzensiz çalışan motora bile normal abi bu diyerek baştan savma iş yapabiliyorlar..Antalya'da ki dod bayii iletişim bilgileri, işinizi garantiye alın modelli araba alacaksanız.
Telefon 90(242)3108700
Adres ALTINOVA SİNAN MAH.SERİK CAD.NO:769 ANTALYA 07300 Merkez Antalya Türkiye

fiyat bilgin var mı üstad? ne kadar sürede expertini yaparlar birde.

Teşekkürler ilgin için ayrıca.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel yetkili servisi 100 yada 150 tl gibi bir rakama arabanın boya durumunu değişen durumunu bozuk veya bozulmaya yüz tutmuş parçası varsa onu ve yeni fiyatına kadar herşeyi yazılı olarak söylüyorbence oradaki yetkili servise bir telefon açıp görüşün

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis bazen ekspertizde kısıtlı kalır...sana ileride bunlar riskli diyemez kolay kolay al yada almada demez.ekmeği yenmişte demez sadece şu çizilmiş bu değişmiş....
Eğer antalyada ise araba sana yeni sanayiide br yer onerebilirim...

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis bazen ekspertizde kısıtlı kalır...sana ileride bunlar riskli diyemez kolay kolay al yada almada demez.ekmeği yenmişte demez sadece şu çizilmiş bu değişmiş....
Eğer antalyada ise araba sana yeni sanayiide br yer onerebilirim...

Evet araç antalyada. Gün içi arayıp bilgi alacağım. Kafam yatarsa baktırırım. Tşk

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen Caner'in önereceği yer değildir. Alternatif olsun bu da.
Computest diye bir ekspertiz merkezi.
Akdeniz Sanayi 5001 sokak no:30 5323519099 2422214107
Babamın Combo'ya müşteri olan birisi buraya götürmüş. 80 tl gibi bir rakam söyledi babam ama net hatırlamıyorum.
Tarif olarak ise, Akdeniz sanayi'ye şehirden gelinen ilk ışıktan sola dönüldüğünde sağ taraftaki ilk dükkanlardan olması lazım.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DOD 100 120 lira civarı bir para alıyor, bosch car service de ayrıntılı expertiz yapıyor.