Evimiz Soyuldu

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün güpe gündüz evimize hırsız girmiş arkadaşlar.Bütün moralim sıfır.Gündüz 13.30 gibi evden çıkıp annemi ziyarete gitmiştik.Epey bir vakit geçirdikten sonra maç satine yakın eve döndük.Apartmanda bizim evle beraber 4 evin daha canını yakmış şerefsizler! Çelik kapıyı bayağı bir zorlayıp girmişler.LCD monitörüm,phılıphs 5+1,nomad creatıve 10Gb müzik çalar,eşimin takıları,kira için bıraktığım para ve en çok yaralayan , oğlumun yeni doğumundan itibaren görüntülerinin olduğu video kamerayı çalmışlar.155'i aradık polis geldi tutanak tutuldu.Daha sonra parmak izi alındı.Belki bir ümit yakalanırlar ama şunu söyleyim.Ben gündüz genelde o saatlerde uyuyor oluyorum.Ben evdeyken bir şekile girselerdi ve ben o şerefsizleri çıkarıp vursaydım,ya da tam tersi.. Bütün bunları düşünüp vardır bundada bir hayır diyorum ama çalışıp didiniyorsun ancak geçiniyorsun ama birileri gelip senin helal malını çalıyor.Nasıl bir ülke nasıl bir toplum olduk anlayamıyorum artık . Parasında pulunda da değilim. Keşke oğlumun görüntüleri bulunsa başka birşey istemiyorum lanet olsun.Allah belalarını versin..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Burak çok üzüldüm vallahi.Nasıl bir dünyada yaşıyoruz biz???

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben gecesi gündüzü belli olamayan bir insanım.2 yıl önce sabah saatlerinde hırsızın girdiğini farkettim.Ben ayağa kalkıp ne oluyor diye bakmak isterken kalkamadığımı hissediyordum.Sprey sıkılmış eve yani.Normal şartlarda hırsızla karşı karşıya geldiğimde elinde silah olmadıktan sonra hiçbir şekilde bana karşı koyabileceğini sanmıyorum.Solunumunu keserdim orada.Yine yazarken sinirlendim şu an.İnsan böyle zamanlarda ölümü dahi düşünemiyor.Allah'tan ki sadece telefon ve biraz para ile kurtulduk.Komşuların apartmana girip çıkması sebebiyle fazla karıştıramadan gitmişler.Parmak izi alındı,2 yıl geçti hala bekliyoruz :)

Bu tip durumlarda cürm-ü meşhut yani suçüstü bile yapılsa yine de ağır ceza almayabiliyorlar.Çünkü hakim'e 'karnım açtı,ekmek bulmak için girdim' deniliyor.Bunlar çetelerle iş birliği ile çalışıyorlar.Bir kez girilen bir ev daha sonra 3-4-5-6-7-8 ay sonra tekrar ziyaret ediliyor.Ev gözleniyor.Daha önce girilen bir eve tekrar girme oranı emniyet kayıtlarına göre daha yüksek.

Burak kardeşim,siz de soyulanlar kervanına katılmışsınız.Ben artık can'a zeval gelmediği sürece bunları normal karşılıyorum.Allah sana ve ailene sağlık huzur bereket versin.Senin ufaklığında videoları bırak olmayıversin.Büyüyünce zaten onları silmek istiycektir. :) Bence böyle düşün artık.Siz birarada ve sağlıklı,huzurlu olun yeter ki...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok gecmiş olsun üzüldüm valla..elbet biyerlerinden çıkar onların.ama insan genede sinirlenyo çlış didin kzan şerefsizin biri gelsin ben yemedim al sen ye

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende şimdi acıcaktım burak abi başlığı, dün akşam konuştuk ama dediğim gibi zor bi olay yaaa:(
ALLAH bir daha göstermesin abi cana gelecegine mala gelsin takma gelir yenisi daha iyisi;)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun burak abi...Cana geleceğine mala gelsin diyoruz ama...

Biz niye çalışıyoruz o zaman...Ülkenin %75'i çalışıyor geri kalan'ı çalışanların kazandıklarını çalıyor...Kanun yok..Yaptırım yok..Ceza yok..Allah sonumuza hayır etsin...

ergin967

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmişolsun 2 yıl evvel çelik kapıyı açarak giren hırsızlar dişimden tırnağımdan biriktirdiğim ev sineması sistemimi komple alıp götürmüş,gelen polis profesyonel işi yapacak bişey yok deyip gitmişti resmen psikolojisi bozuluyor evine hırsız giren insanın ve tam olarakta düzelemiyor paronayak oluyor ve evden çıkmak istemiyorsun,tekrar çok geçmiş olsun dostum..

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun