Eski ve yeni arabam

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Eski ve yeni arabam

rcrc.jpg

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kartal a bak yaww Recai  ne findik çuvali taşinir bunla.  

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Kartal a bak yaww Recai  ne findik çuvali taşinir bunla.  

Fındık çuvalı taşıdım, çuvallanmış odun taşıdım, balık taşıdım, ot taşıdım, pancar taşıdım, köyümüzün suyu kesildiğinde bidon bidon su taşıdım,  kurban bayramında bütün bir köye et taşıdım. Yalan yok abi içlerinde en kullanışlı olan ve kaloriferi en iyi ısıtan Kartal  ;D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Fındık çuvalı taşıdım, çuvallanmış odun taşıdım, balık taşıdım, ot taşıdım, pancar taşıdım, köyümüzün suyu kesildiğinde bidon bidon su taşıdım,  kurban bayramında bütün bir köye et taşıdım. Yalan yok abi içlerinde en kullanışlı olan ve kaloriferi en iyi ısıtan Kartal  ;D
Hiç aklina gelmez ama ben kartalla mıcır taş taşidim.
Hemde koltuklari yatirip kurekle salladik arabanin icine.
Köyde yağmurdan araba gidemiyordu yolu mıcırladik mecburen.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
772 ile olan samimiyetiniz nedir ? :)

Aslında babam başlattı :)

Zamanında sıfır km bir Doğan almıştık ve plakası tesadüfen 772 idi. Sonra ne olduysa babam onu satıp ardından aldığı araçların plakasını Doğan'ı çok sevdiği için özellikle 772 olarak aldı. Ve yaşadığımız çevrede bizimle özdeşleşti 772...  

Ben de babama değer verdiğimi göstermek ve kaç yaşında olursam olayım ona hala özendiğimi  belli etmek için aldığım araçların plakasını hep 772 olarak ayarlıyorum. Manevi değer gibi bir şey oldu ve bu onu çok mutlu ediyor. (Tabii beni de) Bazen zahmetli oluyor ama gözüm görmüyor :)  Fotoğrafta yok fakat babamın güncel aracının plakası şuan yine 772. Araçları yan yana çektiğimizde güzel görünüyor :)

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Aslında babam başlattı :)

Zamanında sıfır km bir Doğan almıştık ve plakası tesadüfen 772 idi. Sonra ne olduysa babam onu satıp ardından aldığı araçların plakasını Doğan'ı çok sevdiği için özellikle 772 olarak aldı. Ve yaşadığımız çevrede bizimle özdeşleşti 772... 

Ben de babama değer verdiğimi göstermek ve kaç yaşında olursam olayım onun izinden gittiğimi belli etmek için aldığım araçların plakasını hep 772 olarak ayarlıyorum. Manevi değer gibi bir şey oldu, bazen zahmetli oluyor ama gözüm görmüyor :)  Fotoğrafta yok fakat babamın güncel aracının plakası şuan yine 772. Araçları yan yana çektiğimizde güzel görünüyor :)

Güzel görünüyor gerçekten araçlara ilk baktığımda direk dikkatimi çekti, arada yardım parası da veriyor musunuz :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Güzel görünüyor gerçekten araçlara ilk baktığımda direk dikkatimi çekti, arada yardım parası da veriyor musunuz :)

Hiç yardım parası vermedim. Neden derseniz: Araçları genelde sıfır aldığımız için (Kartal hariç :)) aldığımız yere ''Plakayı 772 olarak ayarlamazsanız buradan almayız.'' diyoruz şakayla karışık ve onların da kendi takipçileri olduğu için ayarlıyorlar.

Yalnız H kasadaki plakayı J'ye geçirmek için çok uğraştım. H kasayı sattığım arkadaş ben J'yi alana kadar 2 ay plakayı tuttu,  sonra ben J'yi alınca aracı noterde eşine devretti, plaka boşa düştü ve öyle aldım. Aracı satarken durumu belirtmiştim, başka 772 bulamazsam bunu alırım ve tüm masrafları karşılarım demiştim vesöz almıştım. Delikanlı adammış, sözünü tuttu :)