Eşim için araç tavsiyesi

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
Eşime, ise giderken kullanabileceği, otomatik vites, küçük bir araba arıyorum. Günde 5, 5 td toplam 10 km yol yapacak
,ankara da devamlı şehir içinde gidecek, sakin bir araba arıyorum. Fiyat bütçesi maksimum 17000 tl düşünüyorum. Kriterim; abs, otomatik, ufak bayan arabası, boya takıntısı yok tabi abartı olmadığı sürece, bir de motor sıkıntı vermesin, ufak motor olursa benzin, yüksek olursa lpgli. Sizce buna göre hangi araba uzun omurlu olur ?
Benim aklından, citroen c2, c3, honda jazz, corsa falan geçti. Marka takıntısı yok sadece kullanışlı olsun :D

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artı olarak c2 vardı arkadaşımda.Ben hayatımda bu kadar yakıtta cimri araç görmedim.c2 leri araştırın derim...

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o paralara jazz bulacağınızı sanmam...
ama hem kupon hem derli toplu hem kullanımı keyifli olsun derseniz vw lupo !!!
micra yı saymıyorum :( başka başka
mazda 2 ler çok hoşuma gidiyor ama fiyatı yüksek...çoğu kişi corsa diyecektir ben demem :) çizgileri hoşunuza giderse yaris te güzeldir...kemikli olsun derseniz civic hb 1.4...
bunları söylememdeki sebep şanzımandan kafanız rahat olur,lupo derseniz ezecek adam almaz bu arabayı...bakmayın karamürsel sepeti gibi durduğuna çok güzel bir araba..
hem paranızın da bir kısmı kalabilir...jazz güzel ama o paralara cık :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Getz'ler de fena sayılmaz.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağol dizel güzelmiş dostum, peki c2 de her hangi bir savurma falan yapmaz değilmi ? Gerçi şehir içi kullanacak ama hani işi olur şehir dışına gider diye.

Saygılar.

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nissan Micra önerebilirim bir bayan arkadaşımda var çok memnun.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağol dizel güzelmiş dostum, peki c2 de her hangi bir savurma falan yapmaz değilmi ? Gerçi şehir içi kullanacak ama hani işi olur şehir dışına gider diye.

Saygılar.

Valla arkadaşım şehir içi şehir dışı her yeri gezdi c2 ile.Temiz güzel bir c2 bulursanız kaçırmayın derim.Yok yol tutuşu çok güzel bir araçAma diğer abi,kardeşlerimin yorumlarınada bir göz atın.Bu kıstasları güzel değerlendirip alırken&satarken az başınızı ağrıtacak, binerken&bindirirken az kulağınızı çınlatacak birşey seçmelisiniz... Umarım istediğiniz aracı en kısa sürede bulursunuz...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
daihatsu sirion ya da Toyota starlet derim naçizane.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Toyota olarak maalesef bu fiyata bulamadım . Savaş abinin dediği gibi getz'leri listeye koydum. Daihatsu Sirion çok güzel araçmış görüntü olarak. Peki, yürüyen hakkında bir fikrinzi var mı problem çıkartma açısından ?