erzurumdan mavi boncuk

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: erzurumdan mavi boncuk

drfrk link' Alıntı:
aynen arkadaş ya, opel i olup da şu servise iyi diyen bi insan evladı tanımadım daha,  046thumbsdown
sanayi candır.
###hayırlı olsun aracın kardeşim,kazasız belasız inşallah###
ևok düzensiz bir yer , en ufak bir iş için bile birkaç saatin gidiyor, zaten küçücük bir yer hem opel hem chevrolet sığmıyor oraya.Sırf servis yüzünden arabasını değiştiren çok kişi gördüm.İnşallah iyi olur diyim ne diyimm  ;D

drfrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir gün seat servisinde kazalı astrası olan bi üniversite hocası görmüştüm, adamın 2 parçası değişecekmiş 15gündür yapmadılar diye sinir olmuş tamir için seat a çektirtmişti arabasını.
geçenlerde yağ contası değişecekti,parçayı sipariş verdik, aradılar gelin takalım diye mesaiden izin alıp 8:30 da gittim bekleme salonunda bekleyin dediler 11 e kadar bekledim gelen giden yok gittim servis danışmanına daha bekliyecemmi diye, adam demesin mi abi senin aracın işi uzun yarın verecez diye  madd ulen hiyyar madem uzun sürecek niye söylemiyon, sormasak akşama kadar dikecekler bizi elemanlar.  çekiççç

eforgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drfrk link' Alıntı:
bir gün seat servisinde kazalı astrası olan bi üniversite hocası görmüştüm, adamın 2 parçası değişecekmiş 15gündür yapmadılar diye sinir olmuş tamir için seat a çektirtmişti arabasını.
geçenlerde yağ contası değişecekti,parçayı sipariş verdik, aradılar gelin takalım diye mesaiden izin alıp 8:30 da gittim bekleme salonunda bekleyin dediler 11 e kadar bekledim gelen giden yok gittim servis danışmanına daha bekliyecemmi diye, adam demesin mi abi senin aracın işi uzun yarın verecez diye  madd ulen hiyyar madem uzun sürecek niye söylemiyon, sormasak akşama kadar dikecekler bizi elemanlar.  çekiççç
Erzurumdaki erdemirler servisi müşterilerinin daha üst gurup araç alması için çalışıyor , sıra bana geldi bakalım az kaldı inşallah.En son 3 aylık captivayı satan gördüm servisten dolayı.Ben sağlam far verdim gündüz farıyla ilgili ufak sorunundan dolayı ama onlar bana farı kırarak verdi inanamadım...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anne tarafı Erzurumlu, kardeşim de orda okudu ailecek çok severiz uzak olmasına rağmen her fırsatta gitmeye çalışırız ancak ne yazık ki eğitimsiz insanları çok kaba olabiliyor; sayısız sorun yaşadım ve okuduklarıma da şaşmıyorum haliyle.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Anne tarafı Erzurumlu, kardeşim de orda okudu ailecek çok severiz uzak olmasına rağmen her fırsatta gitmeye çalışırız ancak ne yazık ki eğitimsiz insanları çok kaba olabiliyor; sayısız sorun yaşadım ve okuduklarıma da şaşmıyorum haliyle.

trafikte nelerle karşılaşıyoruz bi bilseniz

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

süper olmuş maşallah.filmlerin numarası ve markası nedir?