!!!erişim!!! Yardim ..:/

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhabalar bır kac gundur aracımın yol bılgısayarında !!!ERİŞİM'' diye bır yazı cıkıyor bunun ne anlama geldıgını çözemedım bılenler söylerse sevınırım birde klımayı actıgımda ara sıra korna sesi gibi bır ses cıkarıyor dısından varsa bunlar hakkında bılgınız paylasırsanız iyi olur ,tesekkurler,

asagıda resımde paylastım !!

Ekli dosyalar

• 30042010.jpg
    30042010.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 67

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç sizin mi? devamlı kullandığınız bir araç mı?

neden soruyorum bunları, çünkü hayret ettim doğrusu mesajınıza.. resimde de görülüyor, ERİŞİM 0 KM. yazıyor.. yani, benzininiz bitmek üzere, gidip bir benzinlikten akaryakıt alın diyor.. alt taraftaki 0 KM. ise, biraz abartılı olsa da, menzilinizi gösteriyor..

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç sizin mi? devamlı kullandığınız bir araç mı?

neden soruyorum bunları, çünkü hayret ettim doğrusu mesajınıza.. resimde de görülüyor, ERİŞİM 0 KM. yazıyor.. yani, benzininiz bitmek üzere, gidip bir benzinlikten akaryakıt alın diyor.. alt taraftaki 0 KM. ise, biraz abartılı olsa da, menzilinizi gösteriyor..

İyide benım sıkıntım km 0 gostermesı degıl zaten depo full oldugu zamanda erişim yazıyor durmadan ondan soruyorum

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Korna sesi gibi ses geliyor demissiniz muzuk sisteminde yada baska elektronik bir sistemde degisik bakim yapildimi bir cihaz safe moda gecerse dong dong seklinde bir ses yapar. Bakin asagidaki videodaki ses mesela : TEyp degisirse, ekran degisirse, klima kontrolu degisirse gibi....

http://www.youtube.com/watch?v=DZ0hPb4Kv34&feature=related

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korna sesi gibi ses geliyor demissiniz muzuk sisteminde yada baska elektronik bir sistemde degisik bakim yapildimi bir cihaz safe moda gecerse dong dong seklinde bir ses yapar. Bakin asagidaki videodaki ses mesela : TEyp degisirse, ekran degisirse, klima kontrolu degisirse gibi....

http://www.youtube.com/watch?v=DZ0hPb4Kv34&feature=related

Evet aynı dongg dıye bır ses gelıyor tır kornası gıbı ama teyp felan değişmedi hepsı orjınal klımayı acınca gelıyor ses bazende gene klıma acıkken vıtes degıstırdıgımde ayagımı debrıyajdan cekıncede gelıyor aynı ses

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Valla serviste klima kontrol unitesini kontrol ettirin ondan oluyordur. Klima kontrol unitesini tech2 ile tekrar programlatin TIS2000 den bakilmasi lazim yol bilgisayarli versiyon icin code index programina, bence bu olabilir.