Enjoy Plus 1.6 A.S.115 bg Teknik Gri-1 No.Solar Master Film

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Enjoy Plus 1.6 Active Select 115 bg Teknik Gri-1 No.Lumar Film+Park Sensörü

warlordares link' Alıntı:
Güzel araç değil mi :).... güle güle kullanın..

Teşekkür ederim, bana göre 5 kapılı hatchback kategorisinin en yakışıklısı  ;D

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Enjoy Plus 1.6 Active Select 115 bg Teknik Gri-1 No.Lumar Film+Park Sensörü

Tamkan link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=987.msg20555#msg20555 date=1301495207]
Güzel araç değil mi :).... güle güle kullanın..

Teşekkür ederim, bana göre 5 kapılı hatchback kategorisinin en yakışıklısı  ;D
[/quote]

Kesin :).... Diğerleri kutu gibi mübarek...

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tercihiniz neden bu araç oldu... motor seçenği olarak... 1.4T otomatik falan düşünmediniz...

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tercihiniz neden bu araç oldu... motor seçenği olarak... 1.4T otomatik falan düşünmediniz...

Otomatik 1.4 T ile bizimki arasında yaklaşık +2.000 TL lik bir fark olduğu göz önüne alındığında bütçenin biraz daha zorlanmasıyla  otomatik 1.4 T nin tercih edilmesi mantıklı görünüyor biliyorum ama yeni Astra'nın büyüsüne kapılıp el sıkıştığımız Corsa Color Editiondan vazgeçince bütçe açısından bir yerde durmamız gerekti maalesef  :).

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamkan link' Alıntı:
[quote author=warlordares link=topic=987.msg20607#msg20607 date=1301499799]

Otomatik 1.4 T ile bizimki arasında yaklaşık +2.000 TL lik bir fark olduğu göz önüne alındığında bütçenin biraz daha zorlanmasıyla  otomatik 1.4 T nin tercih edilmesi mantıklı görünüyor biliyorum ama yeni Astra'nın büyüsüne kapılıp el sıkıştığımız Corsa Color Editiondan vazgeçince bütçe açısından bir yerde durmamız gerekti maalesef  :).
[/quote]

ok anladım işin içine bütçe girince akan sular durur :) ... aynen bende Fiesta ile yola çıktım ama Astra Dizel oldu... ama kafaya koymuştum dizel kullanan biri olarak dizelden yine memnun kaldım... sorması ayıp ne kadara mal oldu... eğer yazabilirseniz.

Bu arada gücenmece yok şimdiden söyliyim dizelciler ile benzinciler arsında şakalaşma halen sürmekte buna kurban gidebilirsin :)... sizin motor ile ilgili başlık açıldı bile :)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

[quote author=Tamkan link=topic=987.msg20771#msg20771 date=1301520117]
[quote author=warlordares link=topic=987.msg20607#msg20607 date=1301499799]

Otomatik 1.4 T ile bizimki arasında yaklaşık +2.000 TL lik bir fark olduğu göz önüne alındığında bütçenin biraz daha zorlanmasıyla  otomatik 1.4 T nin tercih edilmesi mantıklı görünüyor biliyorum ama yeni Astra'nın büyüsüne kapılıp el sıkıştığımız Corsa Color Editiondan vazgeçince bütçe açısından bir yerde durmamız gerekti maalesef  :).
[/quote]

ok anladım işin içine bütçe girince akan sular durur :) ... aynen bende Fiesta ile yola çıktım ama Astra Dizel oldu... ama kafaya koymuştum dizel kullanan biri olarak dizelden yine memnun kaldım... sorması ayıp ne kadara mal oldu... eğer yazabilirseniz.

Bu arada gücenmece yok şimdiden söyliyim dizelciler ile benzinciler arsında şakalaşma halen sürmekte buna kurban gidebilirsin :)... sizin motor ile ilgili başlık açıldı bile :)
[/quote]

Film+koruma (boya, motor, döşeme) + park sensörü ile 43.350. Bizim motor seçeneği yakıt olarak başımızı ağrıtacak gibi  :), bilgi ekranında ortalama ve anlık yakıt tüketimi miktarlarına canım sıkılmasın diye bakmıyorum  ;D, çok muhabbet döner diye düşünüyorum başlıkta, güleriz eğleniriz fena mı olur  ;D

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Enjoy Plus 1.6 A.S.115 bg Teknik Gri-1 No.Solar Master Film

Bu arada emin olmak için bugün bayi ile görüştüm benim cam filmi Lumar değil Solar Master'mış 1 numara (en açık).