Engelli Park Alanlarını İşgal

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT, hicde karşı degilim, mesela karşı apartman onundeki kaldırımı yeşillendirdiler onune parketmesinler diye, gelip bizim apartman onune parkediyorlar. Böyle insanlarada gıcık oluyorum. Ama o apartmanı belediyeye şikayet ettim bakalım kaldırıma yeşillendirme icin
izin aldılarmı yoksa kacak mı yaptılar. AYlık yada senelik kaldırım işgal parası verdiklerini
hic sanmıyorum.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür arkadaşların bence fotoğrafını plakası açık bir şekilde çekip burada paylaşalım dostlar ne dersiniz

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün çiğli kipada özürlü park yerlerine park eden edene,şahsen boş diye bende bi hamle yaptım ama özel yer olduğunu görünce manevra yapıp geri çıktım 50 mt ötede boş yer buldum girdim alt tarafı 3-5 dakika fark etmiştir.parktan sonra önünden geçerken dolmuştu bile gereksiz kişilerce,bence bu yerlere park edenlere trafik cezası kesilmeli,belkide vardır bilmiyorum artık allah bildiği yapsın bu insanları

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arkadaş

PARK YERİME PARKETMİŞSİN ÖZRÜMÜDE ALIRMISIN

etiketi yaptırmış arkadaş, banada verdi, özürsüz özürlülerin arabalarına onları camının
ortasına yapıştırcam 3-5 tane, ugrassın dursun temizleme icin, hatta kaportaya bile
olabilir,boyası cizilmesin diye ugrassın dursun cıkarmak icin. ozellikle en zor cıkan kagıtlara
bastırmış, sıcak suyla felan erimeyen bir kagıt, illa kazıması lazım kaportaya cizmeden
nasıl cıkaracaksa artık.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
bugün çiğli kipada özürlü park yerlerine park eden edene,şahsen boş diye bende bi hamle yaptım ama özel yer olduğunu görünce manevra yapıp geri çıktım 50 mt ötede boş yer buldum girdim alt tarafı 3-5 dakika fark etmiştir.parktan sonra önünden geçerken dolmuştu bile gereksiz kişilerce,bence bu yerlere park edenlere trafik cezası kesilmeli,belkide vardır bilmiyorum artık allah bildiği yapsın bu insanları

Duyarlı davranışınızdan dolayı teşekkür ederim. :bir:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu tür arkadaşların bence fotoğrafını plakası açık bir şekilde çekip burada paylaşalım dostlar ne dersiniz

Özellikle opel araçları olanları :D burada belki üyedir :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Engelli yerine park eden şahısların araçlarını çizerseniz bir daha oraya park etmiyorlar. Denenmiştir.
Sürekli engelli parkına park eden bir şahsı muhterem! vardı sitemizde. Denedim gördüm. Kesin çözüm ;)

Otoparka girdiğimde en çok dikkat ettiğim şeydir. Yeri gelir park edenin fotoğrafını çeker güvenliğe verir; ve aracını gelip çekene kadar da beklerim. Sileceğini kaldırırm,kağıt koyarım,bazen de çok sinirlenince çiziyorum. Bundan da asla utanmam.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ya aslında burada engelli araçları için ayrılan park alanlarını araçları ile işgal eden kişilerin araçlarının çizilmesi konusunda bu arkadaşlar araçlarının çizilmesini hak etmiyor mu?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya aslında burada engelli araçları için ayrılan park alanlarını araçları ile işgal eden kişilerin araçlarının çizilmesi konusunda bu arkadaşlar araçlarının çizilmesini hak etmiyor mu?

Aslında daha yumuşak bir çözüm buldum. Dalgınlıkla park ettiğini var saydığımızda ağır bir ceza oluyor. "Engelli misin?" yazan sticker'lar bulunduracağım arabada ve park edenin camına vs. yapıştıracağım; böyle iyice görebileceği bir yere.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi adam vurdum durmaz bir şekilde engelli için ayrılmış park yerine aracını park edip gidiyor ve bunu alışkanlık haline getirdi ise sanırım bu kişinin aracının çizilmesi lastiklerinin yarılması hak çünkü bu kişi bence saygısızlığın terbiyesizliğin en önde gidenini yapıyor ve vurdum duymaz bir şekilde davranmaya devam ediyor. Şimdi bu kişiyi karşına alsan bura engelli yeri desen bu arkadaş çıkıp sana ne demesi an meselesi birde haklı yere haksız konuma düşme durumu ola bilir o zaman kişilerin anladığı dilden konuşmak gerek yani çizeceksin façasını :D buyursun bir daha park etsin bu kezde diğer yandan :D aklı başına gelene kadar :)

Köy yerinde yaşayan kişiler bilir inekler ağıra girdiğinde hiç bir inek diğer ineğin yerine gidip durmaz... eee adının insan olduğunu bu kişilerde inek kadar akıl yok mu?