En Sonunda Renkli Göstergeler

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş emeğine sağlık.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde Buga Kardeş Buişi Biliyodun Neden Yapmadin........hadi Yapmadin Burda Neden çok Bilmişlik Yapiyorsun Anlamadim Kardeş Ya

çok bilmişlik yapmıyordum senin verebileceğin kısa bikaç bilgiyi ilettim bu site paylaşım sitesi herkes bildigini iletir

yanlısşsa düzeltirsin, eksikse eklersin, eleştiride yparız , tebrikte ederiz

yaşınıza saygım var beni bilen bilir böle polemiklerede girmem kimseye bilmişlikte yapmam, bu işi neden yapmadım 9 saat boyunca bunla uğraşırken aracımı çalıştırmam gerekebilir kadransız çalışan araçta ne gibi sorunalr çıkacagını biliyorum işte belki şuan bilmişilik yapıyorum kadransız araç çalıştırılmaz en azından billgisayarlı teknolojik bir araç
abs arıza lambasında ne gibi sorunlar verdigni herkes biliyor

hee bu işin ticaretini yapıcaktınızda engelmi oldum eger öle ise ustalıgınız çok güzel engel değil destek olurum bu sabır işiyle ugrasan birisi varsa

ibrenin altına ister kırmızı koyun ister beyaz kim ne isterse benim verdigğim bi öneriyide bilmişlik olarak algılamayın

muratefen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugra kardeş pardon ya bizim ufaklık yazmış onları gerekeni yaptım kardeşşş kusura bakma

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önemli diil ama şaşırdım dogrusu neyse sağlık olsun iiyi çalışmalar

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel .. niye ?

foto nun yuklendigi site acılmıyor reupload isteruk

sempatic75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben kendim yaptım vectra 1994 a ya monte ettim bütün ışıklarını mavi yaptım söke taka baya uğraştım ama yaptım güzel oldu eliniz biraz yatkınsa sizde yaparsınız