En son corsa c farı

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar az önce ebay sitesinde corsa parçalarını karıştırırken bu farı gördüm ve çok beğendim ve sizlerlede paylaşmak istedim. Sanırım daha Türkiye'de yok ama inşallah yakın zaman da gelir.

3baf9e16eb0632097b187.jpg

Ahmet Altınçubuk

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelmiş ancak ben hala mercekli farı tercih ederim.. yani şuan için güncel olan cosmo farı...

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce resimlerini görmüştüm alt tarafta ledler var hoş far ama mercekli fara değişmem yinede :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sonucta buda merceklı deıl mı orta kısımdan gorunusude gusel duruo keske tam karsı acıdan bı fotosu daha olsa bnce super ya...

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı usta bısı sorucam orj. demek ıstedım dıyosun ya sonucta bundada kalıtelı bı mercek kullanıldıktan snra bı fark olurmu? bılmedıgımden soruyorum... hanı alıp ıcındekı mercegı degıstırıyolar ya onun yerıne yada onun yerıne demıyımde o far yapılırken kalıtelı malzeme kullansalar degıstırmeye gene gerek var mı? bnm bu far cok hosuma gıttı gercekten cok basarılı bı dızaynı var...

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı usta bısı sorucam orj. demek ıstedım dıyosun ya sonucta bundada kalıtelı bı mercek kullanıldıktan snra bı fark olurmu? bılmedıgımden soruyorum... hanı alıp ıcındekı mercegı degıstırıyolar ya onun yerıne yada onun yerıne demıyımde o far yapılırken kalıtelı malzeme kullansalar degıstırmeye gene gerek var mı? bnm bu far cok hosuma gıttı gercekten cok basarılı bı dızaynı var...

Ben hala kendi görüşümü savunuyorum ve orjinal mercekli farın daha güzel ve yırtıcı durduğunu söylüyorum... Kaliteli mercek kullanmak benim için birşey ifade etmez, yukarıdaki yeni çıkan mercekli far tamam güzel ama oradan buradan özenerek yapılmış gibi.. Alt taraftaki led'ler, orta kısmın yuvarlak biçimde mercek olup geri kalan kısımların normal far tipinin aynısı olması vs. vs. vs....

Aşağıda, orjinal mercekli farın fotosunu koyuyorum.. 2'sinede bakıp kararı siz verin, hatta karar demiyim ama yorumu siz yapın..

rnt002.jpg