En sevmediğiniz Opel modeli ?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Agila ve Astra F' nin sedanı birde gene Astra G kasanın 4 kapı hatcback olanını pek sevmiyorum. En sevdiğim spor olan Tigra ve sedan Astra G. Benim Corsanın kategorisinde de Fiesta en güzeli bence.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. Dünya savaşının ve tabi ki Nazilerin vazgeçilmezi, strateji oyunlarına ve tarih kitaplarının sayfalarına konu olan Opel Blitz e ne dersiniz :rolleyes: tabi ben seviyorum, sevmediğiniz olarak nitelendirmem ama beğenmeyenler ve ''opel bunu da mı yapmış?''diyenler için 1-2 resim paylaşıyorum

Opel 2. dünya savaşı arifesinde hafif ve orta tonajda dünyanın en büyük kamyon üreticisi olmuştu..Aslında ilk opel ambleminin bizzat dışa vurumu olan Blitz (şimşek) arazi koşullarına göre paletli olanları da yapılmıştı...

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet yine bir sohbet/muhabbet ortamı ile buradayız beyler :D

"Opel sevilmez mi be!!!" dediğinizi duyar gibiyim :D lakin sonuçta kul yapısı olan bu araçlardan bazıları, belirli nedenlerden dolayı sevilmiyor.. Aracı neden sevmediğimizi belirtirsek hoş olur.

Örneğin ben Vectra B (uzay kasa)'yı sevmiyorum. Tipine lafım yok, fiyatına göre muazzam araç. Ancak sanayiye gittiğimde bitmeyen dertleri sıkıntılarını görünce midem bulanıyor bu araçtan, Opel servislerinin içindeki arabaların 5 tanesinden 4ü Vectra B :(
Birkaç Vectra B sahibi abiyle konuştum, yeminle tiksindim bu arabayla sanayiye gelmekten lafını duyduğum kadar hiçbişey duymadım.

Bakalım sizlerin sevmediği araçlar hangileri :D

w1P2nA.jpg

Hayret Vectra B'ler genelde en sevilen modellerdir. 1.6'sı çekmiyor falan ama, araç duruş olarak, sürücü ve yolcu rahatlığı olarak çok iyi bence.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayret Vectra B'ler genelde en sevilen modellerdir. 1.6'sı çekmiyor falan ama, araç duruş olarak, sürücü ve yolcu rahatlığı olarak çok iyi bence.

Doğrudur hocam, ama ben tipine fiyatına konforuna performansına lafım yok. Lakin çıkardığı masraflar bıktırdı burda insanları. Kime sorsam, uçak gibi araba ama masrafı bitmiyor diyor.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Yanlız Ahmet kardeşim Vectra'da çok dandik ya Peugeot 306'da sadece sol arka çamurluk içeri girmiş birde arka tampon hasar almış vectra pert skandal :):):)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

meser70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araci gordukten sonra Agila dahil hicbir opele laf soyleyemem

Ekli dosyalar

• fiat-multipla_650_7.jpg
    fiat-multipla_650_7.jpg
    72.6 KB · Görüntüleme: 19

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu araç fiat multipla. Ankarada kırmızısını gördüm hatta. Nette gelmiş geçmiş en çirkin araçlar içinde de var.

S4 Mini'den Tapatalk ile Gönderildi.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bu araç fiat multipla. Ankarada kırmızısını gördüm hatta. Nette gelmiş geçmiş en çirkin araçlar içinde de var.

Ben beğendim :D Fantastik golf arabalarına benziyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimdeki kadar çirkin değil ama estetikte değil. Daihatsunun materia tarzı gibi.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Resimdeki kadar çirkin değil ama estetikte değil. Daihatsunun materia tarzı gibi.

Materia' ya laf yok şimdik :)

Ben çok beğenirim.Tarz sahibi bir araç.Ancak iç kokpit ve motor hacmi tasarıma göre geride.