En iyi BRC bayisi?

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra yanına ikinci bir araba alma kararımızla astranın uzun yıllar bizimle kalacağı kesinleşti. Artık LPG takmanın zamanı geldi. BRC MY-11 düşünüyorum ancak montaj çok önemli olduğu için anadolu yakasındaki en özenli montajı yapan bayiyi bulmak istiyorum. BRC taktıran, bayiden memnun olan varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim.

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsaydın yardımcı olabilirdim 6 yıldır tüp var 1 ,2 kere ayara gittim 100 000 km yaptım her önüne gelene takdırma derim senin arabandan daha önce yapmışlarmı öğren telefon iste müşteriye memnuniyetiini sor randevu iste ustanla montajı incele;)

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
BRC'nin iyisi mi varmış :p
benim gördüğüm kadarıyla çok uygulama yapıyorlar, bu yüzden çok şikayet alıyor. Prins yada Landirenzo'yu tercih ederdim.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında landirenzo fiyat olarak daha uygun brc 1500 lira landirenzo 1300 lira. Geçen hafta lpg fuarındaydım landirenzo mayıs ayından itibaren opelin turbo motorlarına garantiyi bozmadan lpg takacakmış. Nisan ayına kadar da depo kapağı içinden dolumun iznini alacaklarmış. Aslında landirenzoda olabilir.

ZdeArBaN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsaydın yardımcı olabilirdim 6 yıldır tüp var 1 ,2 kere ayara gittim 100 000 km yaptım her önüne gelene takdırma derim senin arabandan daha önce yapmışlarmı öğren telefon iste müşteriye memnuniyetiini sor randevu iste ustanla montajı incele;)

ankarada neresi acaba ?

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Landirenzo tercih edilmeli. İlla BRC olacaksa , Çorumda olsaydınız Özençler otogaz Türkiyenin en iyilerinden biridir. İstanbul ise bir başka alem. Her yer iyi ve kötü... Yani bir sene iyi ise diğer sene ustayı kaçırmış olabiliyor. Sirkülasyon çok fazla...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benden tavsiye BRC taktıracaksan adamların elinde A2 Mühendislik belgesi olsun. Ya değilse diğeri sadece para kazanmak adına bu işi yapıyor sonra işi bilmeyen ustaların elinde bir marka heba olup gidiyor.