En büyük asker bizim Asker

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel sameti sayıyonuz biz unutulmuşuz kadirim...

Serkan'ım olur mu öyle şey ne unutulması..Ama sen haber vermezsen biz nerden bilelim...? Ne zaman gittin, nasıl gittin insan bi haberdar eder...Neyse sana da hayırlı teskereler...;)

O zaman şöyle yapalım...;

Samet için 121...

Serkan için 136...

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Ama amaaaa...:sorry: yinee bensizzz gezmelerr felann yılbaşısı partyleriii ehh sorcam size bennn bide sizsiz gezdiğimi iddia ediosunuzz uyuslarr sizii:hıh:Neyse en kısa zamanda basayım yine sizi en iyisimee:):)

Serkanım bu arada buradan haberim oldu haber etmeliydin dimi ama ablacım msn den felan? Neysee hadi sanada hayrlı teskerelerrrr ...

Kuzuu 120

Serkan 135;)"

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen bizi dışladın Sevda'cığım biz napalım...:D Kuzun yok ya!! Hep ondan..Demek ki bizi bir arada Samet kuzun tutuyormuş...Ama ne oldu ? Kuzu kokoreç oldu.. :)

Samet, Kardeşim, 119...;)

Serkan, Kardeşim, 134...;)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen bizi dışladın Sevda'cığım biz napalım...:D Kuzun yok ya!! Hep ondan..Demek ki bizi bir arada Samet kuzun tutuyormuş...Ama ne oldu ? Kuzu kokoreç oldu.. :)

Samet, Kardeşim, 119...;)

Serkan, Kardeşim, 134...;)

"Zeytinyağğ politikasıı bana tutmuooo:D:D:D:D Toplanmalrınızaa alınmıyorumm,, hıı bide yılbaşısında en azından bir aramamışş olmanadaaa alınmadımm, hemm bideee lemana gidip gülsümüm olmasa aramamanada alınmadımm heeer haftaaa her haftaa biliom toplanıosunuz ama ne güzel ben alınmadım:D:D:D hım sonaa sinemaya da gelmediniz onada alınmadım eh pekii,, neyysee ben dışladım Memetimm ;) sen iste öle olsun behhh canın sağolsun:)"

Kuzummmm 119:p

Serkancım ablacım seninde 134olmuş;)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Zeytinyağğ politikasıı bana tutmuooo:D:D:D:D Toplanmalrınızaa alınmıyorumm,, hıı bide yılbaşısında en azından bir aramamışş olmanadaaa alınmadımm, hemm bideee lemana gidip gülsümüm olmasa aramamanada alınmadımm heeer haftaaa her haftaa biliom toplanıosunuz ama ne güzel ben alınmadım:D:D:D hım sonaa sinemaya da gelmediniz onada alınmadım eh pekii,, neyysee ben dışladım Memetimm ;) sen iste öle olsun behhh canın sağolsun:)"

Kuzummmm 119:p

Serkancım ablacım seninde 134olmuş;)

Anammm...! Selam verdik borçlu mu çıktık ne ettik..?! :eek:

Sayın Yıkılmaz, soyadınız gibi ''Yıkılmaz'' bir insansınız...Sizi yıkmak ne mümkün...Sanki biz bunları yaparken siz evde kös kös oturmuşsunuz sanacak sizi tanımayan ama mesajınızı okuyan birisi...:)

Peki size sormak isterim hanımefendi ; Siz yılbaşı gecesi güzel güzel hanımlarla birlikte acem kürdi makamında eserler zikrederken, biz hiç aklınıza geldik mi ki acep ?!
:( :) Şu kızları da alayım da ( sadece kızları ama ) Neo'yu arayım neredeyse yanına gidelim dediniz mi ? Bu çocuk aç, susuz, yanlız başına oralarda ne yapar diye düşündünüz mü ?

Yine acıtasyon yapıp ve komili sponsorluğunda üste çıkmayı başardım...:)

Neyse yine NEO yüreği dayanmadı...Kar yağsın da size bi karda sucuk keyfi yaşatayım bari...;)
O değil de Samet askerde bile bizden çok mangal yakıyordur eminim...Bu aralar bizde bi düşüş var...Hava sıcaklığındaki düşüşle doğru orantılı olsa gerek...

Samet'im...117...:rolleyes:

Serkan'ım...132...:rolleyes:

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Hohooytttt kaçılınn kenaraaa derim Neo cum canım benimm artiss yüreklii ama cetin cevize çatanım benim:D:D
Yaa tabii hepinizz sıcak evlerinizde kavga etcek sevgilileriniz varken ben kendime çatıodum diyomuydunuz ki Sevda naparr ;) hee söle sölee,, siz la la modu ile gezip dolanırken tozlu yollarda ben yanımda yalnızlığım Türkiyemin sapıkları ile kavga gürültü onları doğduklarına pişman ediodummm nerdeydiniz aklınızamı geldim ühhü hüü,, ya ben aç susuz ayh yok bu burda diil,, neyse ne diodumm,,ben yalnızdımm gururlu mağrurrr gecenin ortasında siz en azından aklınızı meşgul eden o bela sevgililerinizi düşünürdünüz benmi aklınızaa geldimde kızları getirseydin diosunn beeeeeeeeeeeeee susss beeee:D Dilber hala çığlıı atarım bagh hea..Zeytinyağmı dedinn;) hımm kekiklee güzel olur mis mis:D:D Canımsın sen

Sametimmm Kuzumm 117 götür kuzuu mangallarıı valla ii yapıosun
Serkanım sanada hayırlı teskereler ablacım ablana selamlarrr 132"

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
noliyi ya bu ne kadar çok yazı var böyle. teyzoş sana seviyoruz biliyorsun.