Emniyet Kemeri Geri Toplamayan Arkadaşlar Buraya. ÇÖZÜM. ( RESIMLI ANLATIM )

osmankarakoc85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süpersin

Hocam valla on numara adamsın. Yapığın tüm paylaşımlar için sana ne kadar tşk etsek az.

Teşekkürlerrrrrr.....

sasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var , süper paylaşım gerçekten eline sağlık daaa bunu ben yaparsam kesin 1 kemere patlar bana , bu kemer kaç para bilen var mı yanii resimli anlatımda ki gibi yaparken kırarsam diye , eğer pahalı bişiiyse hiççç dokanmayayım : )

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk oncelikle konu icin cok tesekkur ederim. benim bi sorum olacak ben kemerin yay kismina kadar ulastim fakat onu yerinden sokemedim sebebi ise somun olan yer arka tarafta oraya ulasamiyorum bana bakan kisim ise vida basi gibi ama yuvarlak yane ona uygun bir anahtar bulamiyorum bu konuda yardimci olabilirsen cok sevinirim cunku kemerim cok yavas topluyodu ben oynayana kadar ama simdi hic toplamiyo ve benim o yay sistemini yerinden cikartmam lazim acilen simdiden cok tesekkur ederim

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
ilk oncelikle konu icin cok tesekkur ederim. benim bi sorum olacak ben kemerin yay kismina kadar ulastim fakat onu yerinden sokemedim sebebi ise somun olan yer arka tarafta oraya ulasamiyorum bana bakan kisim ise vida basi gibi ama yuvarlak yane ona uygun bir anahtar bulamiyorum bu konuda yardimci olabilirsen cok sevinirim cunku kemerim cok yavas topluyodu ben oynayana kadar ama simdi hic toplamiyo ve benim o yay sistemini yerinden cikartmam lazim acilen simdiden cok tesekkur ederim

Konuyu tam okuduysan yazmıştım.
İçerden sökemezsin dışardan kapı direğine bakarsan pilastik bi tıpa göreceksin. Onu açıp oradan 13" lük lıkma ile sökeceksin..

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlamamisim orasini bikacgun icinde tekrar arabaya inip bakarim simdilik cok cok tesekkurler...

verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim bugun dediklerini yaptim ama benim yayimmi eskimis anlamadim geri toplama islemini cok zayif yapiyo bi turlu cozemedim neyse ya yeni bi kemer yayi alirim yada arabayi degistiririm :) calismalarinizin devamini bekliyoruz

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
anlamamisim orasini bikacgun icinde tekrar arabaya inip bakarim simdilik cok cok tesekkurler...

verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim bugun dediklerini yaptim ama benim yayimmi eskimis anlamadim geri toplama islemini cok zayif yapiyo bi turlu cozemedim neyse ya yeni bi kemer yayi alirim yada arabayi degistiririm :) calismalarinizin devamini bekliyoruz

Yayın nası eksikmiş. yayı kısaltabilirdin sertleşirdi.
ayrıca gerdiriciyi kemeri sarabildiğin kadar sarıp öyle takacaksın.
Yay bulman zor biraz ayarlanırdı seninki.

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bugun tekrar soker gene denerim nasil olsa alistim sayende cok basit bi olaymis :)dun gece zaten surekli ruyama girdi kesiyorum sariyorum tum gece kemerle ugrastim bugun kesin kemerle ilgilenmeliyim...

evet simdi arabadan geliyorum 40 cm lik bir yay parcasini kirdiktan sonra ustun cabalarim sonucunda ben galip geldim plastige biraz zarar verdim ama olsun elektrik bandi ve sert plastik yapistiricisiyla o sorunu cozdum simdi eskisinden cok cok daha iyi verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim cengiz

Son düzenleme:

bugatti78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz merhaba gerçekten açtığın tüm konular hepımızın herdaim başında olan sorunlarla ilgili bizlere bu yardımların için teşekkürler.

Emniyet kemeri geri toplama sorununu bende yaşıyorum yarın pazar içini açmaya çalışacağım ama benim tek korkum o siyah plastiği söktünce yay fırlayıp yerinden çıkmıyormu? Kesilecek olan kısmı nasıl keseceğiz.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz merhaba gerçekten açtığın tüm konular hepımızın herdaim başında olan sorunlarla ilgili bizlere bu yardımların için teşekkürler.

Emniyet kemeri geri toplama sorununu bende yaşıyorum yarın pazar içini açmaya çalışacağım ama benim tek korkum o siyah plastiği söktünce yay fırlayıp yerinden çıkmıyormu? Kesilecek olan kısmı nasıl keseceğiz.

Teşekkür ederim
Yay fırlamaz merak etmeyin.
Fırlasa bile kolayca geri sarabilirsiniz.
illaki kesmek zorunda değilsiniz açın kontrol edin kırık varmı neden geri sarmadığına bakın önce. eger yay sağlamsa sadece kemeri sarıp yayı takmak ta yeterli olabilir. Öncenedeni bulun.