Elm327

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Daha önce op-com ile başarısız bir denemem oldu. Şimdide gözü ELM327 ye diktim. Bu alet 2012 model A14XER motor kodlu Opel Corsa-D de çalışır mı?

Çok bir beklentim yok. Sadece arabanın verdiği hata kodlarını okuyup bunları silmek istiyorum.

Eğer bu ELM327 cihazı beklentimi karşılayabilecek bir alet ise o zaman bunun USB kablo bağlantılı olanını alıcam. Wi-fi yada bluetooth lu modelleri var ama en güzeli kabl bence..:D Telefonumu jb yapmaya uğraşamam..:D

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu cihazla alakalı yayınlanan uyumlu araç tabloları genelde hep 2005 e kadar. Sonrası içinde uyumlu deniyor ama kesin bir şey diyemiyorlar bir türlü.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluetooth modelini al. torque programını kur devam et...

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bluetooth modelini al. torque programını kur devam et...

Bizim iphone lar biraz kıl. Gerçi iphone cihazlar içinde wi-fi modeller varmış sorunsuz çalışan deniyor ama o riske girmeye gerek görmedim ve USB kablolu sipariş verdim. 20TL ye maloldu kargosu ile birlikte. Bakalım bir aya gelir sanırım..:D

saracoğlu1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürederim
sormak istediğim
elm 327 nin içinden çıkan cd yi önce pc ye mi kuracam izleyeceğim yon nasıl onu sormak istedim bilgisayardan fazla anlamadığım için soruyorum

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba;

Daha önce op-com ile başarısız bir denemem oldu. Şimdide gözü ELM327 ye diktim. Bu alet 2012 model A14XER motor kodlu Opel Corsa-D de çalışır mı?

Çok bir beklentim yok. Sadece arabanın verdiği hata kodlarını okuyup bunları silmek istiyorum.

Eğer bu ELM327 cihazı beklentimi karşılayabilecek bir alet ise o zaman bunun USB kablo bağlantılı olanını alıcam. Wi-fi yada bluetooth lu modelleri var ama en güzeli kabl bence..:D Telefonumu jb yapmaya uğraşamam..:D

Çalışır, wifi-bt versiyonunu alsaydınız keşke. Torque ile birlikte çok başarılı.
Sadece ECU biriminde ki arızaları okur. Gövde birimi ABS-Airbag ile ilgili hataları okuyamaz-silemez.

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çalışır, wifi-bt versiyonunu alsaydınız keşke. Torque ile birlikte çok başarılı.
Sadece ECU biriminde ki arızaları okur. Gövde birimi ABS-Airbag ile ilgili hataları okuyamaz-silemez.

Ben önce kablo ile bir çalıştırayım da ileride onu da düşünürüz belki..:D

Lencom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürederim
sormak istediğim
elm 327 nin içinden çıkan cd yi önce pc ye mi kuracam izleyeceğim yon nasıl onu sormak istedim bilgisayardan fazla anlamadığım için soruyorum

Serdar bey cihazı nerden aldınız , ben de alacam, fiyat ne kadar ?