ELM 327 OBD kullananlara Scanmaster

hakki_selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

hakki_selvi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende PCMSCAN diye bir program daha var ama hic aracla baglanti sagliyamiyor anladigim kadari ile opel protokolü icin ayri bir yazilim gerekiyor buda scanmasterdaki opel penceresi ve sadece ariza kodlarini okumaya yariyor yane opel icin diger gelismis öellikleri kullanamiyoruz suana kadar opel icinde destekleyici program bulamadim bilen varsa tavsiye ederse seviniriz

evet opel icin daha cok sey destekleyen program varsa bekliyoruz. tskler.
elm 327 v1,4 -( scanmaster opel butonu ile sadece okuma yapabildim. canlı değerde göremedim.)

provigil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba linkler ölü bana acil lazım tekrar gönderebilirmisin tesekkurler.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle program ici tesekkür ederim benim sorunum sudur opele basarak aracla baglantiyi sagliyorum burada sorun yok ama diger özellikleri kullanmak istedigimde opel penceresini kapatmak zoundayim orayi kapattigimdada aracla baglanti kesiliyor oksijen sensörü yakit tüketimi vs gibi yerlere siz nasil bakiyorsunuz?
bu sorun bende de oluştu kaç kere kaldırıp tekrar kurdum ama değişen bişey yok bu konuyu çözebilen oldumu ?

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben opcom aldım 70 Tl ye çok memnunum çok işlem yapıyor elm kısıtlı biraz opcoma göre

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bende de var.opele basarak araçla bağlantı sağlıyorum..ama diğer özellikleri kullanmak istediğimde opel penceresini kapatmak zorundayim... kapatılıncada araçla bağlantı kesiliyor. motor devri, hız, yakıt tüketimi...vb gibi değerleri okuyamıyorum. Bu sorunu çözebilen olmamışsanırım bu zamana kadar?:(

teacher-men

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

osmanaby

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım bu elm327 cihazı benim aracıma uymadı. arkadaşımın 2004 Bora marka aracında sorunsuz çalıştı.