elektrikli yan ayna

UmutAragorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tekrar selam, öncelikle kolçağımı nihayet buldum vidasız direk yuvasına giren siyah kolçağımı aldım, tavsiyede bulunan herkese çok teşekkürler.

şimdiki problemim şu :)
2006 astra g sedan classic arabam var. sizinde bildiğiniz gibi yan aynalar manuel. elektrikli değil. Acaba bu aynaları değiştirmeden içine elektrik sistemi kablo çekerek bunları elektrikli hale getirmek mümkünmüdür? mümkünse bunu ankarada nerede yaptırabilirim? bana kaça mal olur? elektrikli ayna taktırtmak istesem, nerden bulurum kaça mal olur ve kullanışlı olurmu?
çok teşekkürler...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar tekrar selam, öncelikle kolçağımı nihayet buldum vidasız direk yuvasına giren siyah kolçağımı aldım, tavsiyede bulunan herkese çok teşekkürler.

hayırlı olsun, bi fotoğrafını göreydik,,, fotoğraf ve fiyat bilgisi verirsen bende düşünüyorum, bende 2005 astra g var, vidalım kolçak almıştım 3 sene önce, şimdi acaip gıcırdıyo, kolunu koyamıyosun üzerine, vida yerlerini kapatacak aparat buldum(opel tampon sustaları aldım 4 tane), senin aldığından bakacağım artık,,,

UmutAragorn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun, bi fotoğrafını göreydik,,, fotoğraf ve fiyat bilgisi verirsen bende düşünüyorum, bende 2005 astra g var, vidalım kolçak almıştım 3 sene önce, şimdi acaip gıcırdıyo, kolunu koyamıyosun üzerine, vida yerlerini kapatacak aparat buldum(opel tampon sustaları aldım 4 tane), senin aldığından bakacağım artık,,,

can can otodan aldım, omsa marka, 70 tl ye. tamam uygun oldugum zaman gösteriyim resimlerini.
peki bu elektrikli aynaya bi öneriniz varmı ankarada???

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablo tesisatı varsa kolay 1 takım elektrikli ayna alınıp yapılır ama kablo tesisatı yok ise gereksiz emek ve para harcamış olursunuz size gerekenler 1 kontrol butonu 1 takım elektrikli ayna ve rezistanslı ayna camı tabi buton hariç komple takım olarak satılan aynalarda var