Elektrikli Boya Tabancaları

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Daha alamadım, kullanmasam da alınca rahatlayacağım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ya bu boya işine resmen iğreti oluyorum fazla bir para değil vereceğim 50 gayma alacağım... denemediğime yanmayayım bari... fırça ile boya yapmak resmen işkence yaw... birde tüyü kılı dökülür hadi buyur...

Kıl deme bana :maden:

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ev boyası için alalım demiştik bizde bundan yola çıktık bir üst modelini (elektrik süpürgesine benzeyen) tavsiye ettiler, profesyonel boyacıların bile kullandığını falan söylemişti satış elemanı. Sürekli kullanmayacağımız için gereksiz gelmişti. Daha ucuz marka modeller vardı ama çok basınçlı olduğu için kapalı alanda kullanıma uygun olmadığından bahsetmişti alırken ona dikkat etmek lazım. Karar verirken de gene yapı marketlerdeki görevlilerden yardım istenebilir tavsiye konusunda.. ;)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Eminim ki neredeyse hepsinin youtube'da tarafsız testleri vardır. Bence youtube'dan başlamak lazım bir şey almaya kalkınca.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Ben buna benzer ve cin mali bitanesini aldim. Bi kac kere kullandim. Oyle söyledikleri gibi sessiz tozsuz falan degil. Cok sesi cikiyor elektrik li supurge gibi. Boyayi sikinca cok tozuyor. Guzel maskeleme yapmak lazim. Tabi benim aldigim cin mali paint zoom du sizin gosterdiginiz bosh iyidir belki kullanmak lazim. Ama yine de ise yariyor.