El frenim takılı kaldı..

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Aracım yerinden hareket edemiyor..Geri vitese taktığımda gitmek istiyorum ama aynı el freni inik olduğu halde..sanki araç el frenindeymiş gibi hareket etmiyor..Bunun sebebi El Freninin takılı kalması olabilir mi?? Acil yardımlara ihtiyacım var valla araba 7-8 gündür yerinden oynatamıyorum :) :eek:

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka balatalar yapışmış anladığım kadarıyla.Arka kampanaların açılıp kontrol edilmesi gerek.Sorun %90 ordan.%10 düşük bir ihtimalde telin el freni çekili gibi gergin kalması

Saygılar...

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka balatalar yapışmış anladığım kadarıyla.Arka kampanaların açılıp kontrol edilmesi gerek.Sorun %90 ordan.%10 düşük bir ihtimalde telin el freni çekili gibi gergin kalması

Saygılar...

sence şu an yapabilceğim birşey var mI?? ztn arka lastikler böyle geriye basınca engelliyor lastiğin biri biraz havaya kalkıyor gibi.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Balatanın yapıştığını varsayarsak lastiği söküp ufak çekiç darbeleri belki bırakmasına yardımcı olabilir.Olmadı usta yerinde açıp bakacak.

Saygılar...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhaba Arkadaşlar,

Aracım yerinden hareket edemiyor..Geri vitese taktığımda gitmek istiyorum ama aynı el freni inik olduğu halde..sanki araç el frenindeymiş gibi hareket etmiyor..Bunun sebebi El Freninin takılı kalması olabilir mi?? Acil yardımlara ihtiyacım var valla araba 7-8 gündür yerinden oynatamıyorum :) :eek:

Sanmıyorum el freni olduğunu, 8 gün takılı kalması çok zor. Ön tekerler patinaj çekiyor mu? Umarım el frenidir, geçmiş olsun

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar..bugün gece çözdüm olayı...el frenini baya bi çekip bıraktım çekip bıraktımm sanırım tutukluk olmuş...şimdi aklımdaki soru yolda giderken herhangi bir tutulma meydana gelme şansı var mı?

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olabilir sen onu her ihtimale karsı bir ustaya göster derim saygılar

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger tel bıraktıysa yolda giderken hiç bi tutukluk yapmaz tabi arada el frenine asılmıyosan :D

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
el freni telinde ezilme veya kırıklık olmuştur.. yolda giderken bişey olmaz. ama değiştirmekte fayda var.

Evo1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar yorumlar için...şu an için sorunu çözdüm..Gereği dışında fazla asılmamak lazım :)