Ekim Ayı Otomobili...

EKİM AYI OTOMOBİLİ....

• Kullanılan toplam oy
    170
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine bi değişiklik yaptık :) aracın jantları nı değiştirdim orjinallerle takılıyorum artık kış geliyor diğer jantları eve cıkardım :)

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oylamaya devam :) gtc karsısında bukadar oy alamak bile benim için cok güzel bi sonuç:)

aynen adamlar cok güzel yapmış gtc

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sade ve orjinal fabrikadan 5 dakika önce çıkmış gibi maşallah oyum GTCye ;)

Oy verenlerin çoğu seninle aynı fikirde hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama hatırlatmak istediğim ufak detaylar var.

Değişiklik konusunda serken ile tabiyki tartışamaz ama benim arabada da simota hava filitresi kiti, geliştirilmiş xenonlar, fena sayılmıyacak ses sistemi var bunundışında yaptırmak istediklerim zaten yapılmış durumda.

Arabaya yay takıp sertleştirilmiş amartisör yapmak isterdim ama arabada ids+2 var. tek tuş ile odun gibi sert sürüş ve zaten diğer modellerden daha alcak. chip desek arabada sport özelliği var gene tek tuş ile arabanın tüm özelliklerine sihirli dokunuş. tek tuş ile iki araba mercekli far desem oda mevcut. jantlar desem gene aynı model jantları tercih ederdim belki 16 değilde 17 olurdu. dış görüntüsüne yapıcak pek bir şey bulamıyorum anca boya koruma ledli stop istiyorum gtc ye göre yok şaffaları var onuda ben beyenmiyorum. eksos konusunda çok istediğim bir şey ama evimin her yeri trafik çevirmesi ile dolu konumum itibari ile yapama. cam filiminide piyasadaki tüm gtc lerde filim var diye inadına yaptırmyorum :D polis de cabası.

Yani anlıyacağınız arabaya yapılıcak uygulamalın bir kısmsı sınırlı fabrika genclerin zevkine göre düşünmüş. Üzerine yay, amortisör ve chip ile spor özelliklerini kucalasaydım çok büyük ihtimalle fabrikanın arge ileri ile geliştirilmiş özelliklerin altında performans alırım.

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oy verenlerin çoğu seninle aynı fikirde hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ama hatırlatmak istediğim ufak detaylar var.

Değişiklik konusunda serken ile tabiyki tartışamaz ama benim arabada da simota hava filitresi kiti, geliştirilmiş xenonlar, fena sayılmıyacak ses sistemi var bunundışında yaptırmak istediklerim zaten yapılmış durumda.

Arabaya yay takıp sertleştirilmiş amartisör yapmak isterdim ama arabada ids+2 var. tek tuş ile odun gibi sert sürüş ve zaten diğer modellerden daha alcak. chip desek arabada sport özelliği var gene tek tuş ile arabanın tüm özelliklerine sihirli dokunuş. tek tuş ile iki araba mercekli far desem oda mevcut. jantlar desem gene aynı model jantları tercih ederdim belki 16 değilde 17 olurdu. dış görüntüsüne yapıcak pek bir şey bulamıyorum anca boya koruma ledli stop istiyorum gtc ye göre yok şaffaları var onuda ben beyenmiyorum. eksos konusunda çok istediğim bir şey ama evimin her yeri trafik çevirmesi ile dolu konumum itibari ile yapama. cam filiminide piyasadaki tüm gtc lerde filim var diye inadına yaptırmyorum :D polis de cabası.

Yani anlıyacağınız arabaya yapılıcak uygulamalın bir kısmsı sınırlı fabrika genclerin zevkine göre düşünmüş. Üzerine yay, amortisör ve chip ile spor özelliklerini kucalasaydım çok büyük ihtimalle fabrikanın arge ileri ile geliştirilmiş özelliklerin altında performans alırım.

araçta gercekten de yapılcak birşey yok ama bi stop bi yay cok daha farklı gösterecek aracını ve 18 jant ta oldumu bu aracın yanına araç tanımam he bide irmscher panjuru unuttum bu haliyle de cok güzel bir araç

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama bi gtc olsaydı bunun gibi bişey olmasını isterdim :)

makina harika

Ekli dosyalar

• c9fa27qm9.jpg
    c9fa27qm9.jpg
    70.7 KB · Görüntüleme: 23

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte benim gibi gtc lerin sorunu resimdekide fabrika çıkışından full turbolu versiyonu.

Son düzenleme:

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oylama baya çekişmeli gidiyor Ekim ayına yakışır bir mücedele oluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...